Dolnočermánska 23, Nitra, 037/7731755, 0907 237 889
Althea Vet s. r. o.

Veterinárna poliklinika ALTHEA

dátum pridania: 16.01.20-21:55

Jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré urobíte ako majitelia domácich miláčikov, je nájsť kvalitného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti pre vášho chlpatého priateľa. Ak chcete pre svojho chlpáčika vybrať toho správneho veterinárneho lekára, ktorý ponúka najvyššiu dostupnú úroveň starostlivosti akú si Váš chlpáčik zaslúži, tak zvoľte Althea. My dáme Vášmu miláčikovi starostlivosť akú si zaslúži.


Veterinárna poliklinika ALTHEA je špecializované veterinárne pracovisko zamerané na poskytovanie veterinárnej starostlivosti výhradne spoločenským zvieratám, ako sú psy, mačky, králiky, fretky, malé hlodavce, exotické vtáctvo a plazy. Veterinárna klinika disponuje najmodernejším diagnostickým a prístrojovým vybavením. Nachádza sa v mestskej časti Čermáň.

veterinar nitraveterina nitra

veterinar v nitre

Jednou z priorít nášho pracoviska je byť klinikou rodinného typu, nakoľko práve len tento spôsob umožňuje  úzky a osobný kontakt s každým klientom a pacientom. Ten je dôležitý nielen pre upevnenie dôvery medzi lekárom a majiteľom, ale najmä u stálych klientov umožňuje mať dôkladný prehľad o zdravotnej anamnéze konkrétneho pacienta. Nezanedbateľnú časť našej klientely tvoria referovaní pacienti od iných veterinárnych lekárov a taktiež chovatelia za účelom vyšetrení špecifických dedičných ochorení. Stavy vyžadujúce zvýšenú pozornosť sú na pracovisku konziliárne priebežne šetrené. V prevencii, diagnostike i liečbe sa držíme svetových štandardov.

veterinarna ambulancia nitraveterinarna ambulancia v nitre

veterinarne sluzby nitra

Základom nášho tímu sú veterinárni lekári s dlhoročnými skúsenosťami v liečbe spoločenských zvierat. Aktívne pristupujú k neustálemu vzdelávaniu a to prostredníctvom domácich i zahraničných kongresov, workshopov a stáží. Sú členmi viacerých domácich i zahraničných odborných spoločností. Všetci naši pracovníci sú majiteľmi spoločenských zvierat, čo im umožňuje sa lepšie vhĺbiť nielen do odbornej problematiky, ale aj pocitov majiteľa.

veterinarne sluzby v nitrestarostlivost o psov nitra

Pre svojich klientov máme na parkovanie vyhradené vlastné priestranné parkovisko. Platby je možné realizovať aj platobnou kartou pomocou platobného terminálu. Príjem pacientov (vrátane nových) prebieha priebežne, život ohrozujúce a bolestivé stavy majú prednosť. Termín špecializovaného vyšetrenia (napr. RTG diagnostika na DBK, DLK, oftalmologické vyšetrenie, kardiologické vyšetrenie, BAER, atď.) a operačných zákrokov je potrebné si dohodnúť vopred osobne alebo telefonicky.

starostlivost o zvierata nitrastarostlivost o macky nitra

starostlivost o zvierata v nitre

Zverte zdravie Vášho chlpatého miláčika do našich rúk.

 

Veterinárna poliklinika ALTHEA

Dolnočermánska 23, 94 912 Nitra

037 7731755

0907 237 889

info@veterinanitra.sk

www.veterinanitra.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.