Hestia Nové Zámky - kúpeľne, kúrenie, obklady

dátum: 24.10.20-04:22

Vitajte v kúpeľňovom štúdiu Hestia Nové Zámky, kde Vám ponúkame maloobchod a veľkoobchod s kúpeľňovým nábytkom, sanitou, batériami, dlažbou a radiátormi.

Kúpeľne Hestia Nové Zámky 

Otvorili sme pre Vás vzorkovú predajňu Hestia na Šurianskej ulici v budove bývalého Mliekospolu v Nových Zámkoch, kde nájdete všetko, čo sa týka kúpeľní. Navyše veľkoobchodným partnerom ponúkame konkurencieschopné produkty vo výborných cenách s rýchlym dodaním.

kúpeľne Hestia Nové Zámkykúpeľne Hestia Nové Zámky

Prezentáciu nášho sortimentu a celkovej ponuky si môžete pozrieť tu:

Kúpeľne Hestia Nové Zámky - kúpeľňový nábytok a sanita

Naša firma Hestia Nové Zámky sa stala výhradnym predajcom značky SANIMIX na Slovensku, distribujeme značky Sanplast, Sanglass a Defra. V našej vzorkovej predajni v Nových Zámkoch Vám ponúkame kompletné vybavenie kúpeľní:

kúpeľne Hestia Nové Zámkykúpeľne Hestia Nové Zámky

Radi Vám pomôžeme s výberom, naprojektovaním a vizuálom Vašej novej kúpeľne v programe 3D Bagni, pripravíme Vám obkladačský plán. Ak by ste chceli mať doma jedinečný kúpeľnový nábytok, nakreslíme, naceníme a vyrobíme pre Vás podľa Vášho vkusu.

kúpeľne Hestia Nové Zámky

Okrem toho máme pre Vás v ponuke aj špeciálne čistiace prostriedky a tmely, aby sa Vaša nová kúpeľňa vždy leskla čistotou.

Kúpeľne Hestia Nové Zámky - dlažby

Aká by to bola kúpeľňa bez poriadnej dlažby a obkladov, preto Vám ponúkame obklady a dlažby od rôznych dodávateľov, od lacných až po exkluzívne. U nás lacné neznamená nekvalitné! Na našom showroome si nájdete viac ako 30 sérií lacných a moderných obkladov.

kúpeľne Hestia Nové Zámkykúpeľne Hestia Nové Zámky

Radi Vám pomôžeme s výberom, naprojektovaním a vizuálom Vašej novej kúpeľne v programe 3D Bagni, kde Vám pripravíme obkladačský plán.

Kúpeľne Hestia Nové Zámky - vykurovanie

Kúpeľne Hestia Nové Zámky májú v svojej ponuke aj široký výber vykurovacích jednotiek ako sú panelové i rebríkové radiátory, kotle a bojlery. Stačí si len vybrať.

Ponuku vykurovacích zariadení si môžete pozrieť v tomto videu:

 

Tešíme sa na Vás!

 

Hestia Nové Zámky - kúpeľne, kúrenie, obklady

 

Šurianska 10, 940 01 Nové Zámky

tel: 0944 456 803

e-mail: info@hestianz.sk

 

www.hestianz.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: