Kozmetický salón DEBRA Nitra - nenahraditeľná starostlivosť o telo a pleť!

dátum: 13.05.21-09:07

Kozmetický salón DEBRA Nitra Vám poskytuje nenahraditeľnú starostlivosť o Vašu pleť a telo. Doprajte si uvoľnenie a skrášlenie odborníkmi a špičkovými kozmetickými produktmi.

Kozmetický salón DEBRA Nitra

Salóne krásy DEBRA Nitra Vám poskytuje komfort nielen sebe, ale aj Vašej pleti i postave so zachovaním mladistvého vzhľadu a módnych trendov. Príďte sa upokojiť a skrášliť do rúk nášho profesionálneho tímu a doprajte si relax a uvoľnenie tela i mysle.

kozmetický salón debra nitrakozmetický salón debra nitra

Kozmetický salón DEBRA Nitra - krása a spokojnosť

Túžite po okúzľujúcej kráse, ktorá upúta pohľady Vášho okolia a prinesie pocit výnimočnosti a jedinečnosti? Nechajte sa rozmaznávať špičkovou starostlivosťou o Vašu pleť a telo. Vďaka skúseným odborníkom vynikne každá črta Vašej osobnosti. Procedúry, ktoré ponúkame, sú veľmi príjemné, uvoľňujúce a hlavne prinášajú viditeľný účinok.

kozmetický salón debra nitra

Kozmetický salón DEBRA Nitra - starostlivosť o pleť

Z našej ponuky služieb a procedúr starostlivosti o pleť Vám poskytujeme rôzne techniky a možnosti skrášlenia:

kozmetický salón debra nitrakozmetický salón debra nitra

Kozmetický salón DEBRA Nitra - starostlivosť o telo

Medicínska Lymfodrenáž BTL-6000 LYMPHASTIM

Lymfodrenáž je neoddeliteľnou súčasťou každého programu formovania postavy. Občas sa nazýva aj spaľovačom tukov. Účinky sú viditeľné okamžite! Lymfodrenáž pôsobí na lymfatický systém, ktorý je tvorený miazgovými cievami a uzlinami. Lymfodrenáž spôsobuje silné odvodnenie a detoxikáciu organizmu. Lymphastim je unikátna medicínska lymfodrenáž, ktorá zahŕňa niekoľko programov - estetický a aj medicínsko-rehabilitačný. Dokonca rieši aj pooperačné stavy. Účinne bojuje proti celulitíde, napomáha pri odbúravaní podkožného tuku a formovaní postavy. Pomáha liečiť problémy spojené so spätnou funkciou lymfatického systému (opuchy-limfedémy - horné a dolné končatiny). Výrazne zlepšuje štruktúru a elasticitu pleti a pokožky. Priaznivo pôsobí na nervový a imunitný systém. Lymfodrenáž a Lymphastim BTL-6000 je momentálna jednotka na trhu.

Debra Nitra

Revolučný systém COOLifting

COOLifting je revolučný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. COOLifting v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad. Metóda je založená na použití COOLifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok.

COOLifting salon debra nitra

debra nitra

Kozmetický salón DEBRA Nitra - premeny

Ak navštívite náš kozmetický salón, zaručujeme Vám, že pozitívne zmeny na Vašej pleti alebo tele spozorujete už po prvom raze. Po opakovaných návštevách bude Vaša pleť pôsobiť výrazne mladšia a Vy sa budete cítiť neporovnateľne lepšie a spokojnejšie.

salón debra nitra

Kozmetický salón DEBRA Nitra - služby bez konkurencie

Odvážte sa navštíviť náš kozmetický salón DEBRA Nitra a využite tie najmodernejšie techniky určené iba pre Vašu krásu, pohodu a najmä spokojnosť so sebou samou. Pri líčení pracujeme s overenými značkami MARY KAY a ALCINA, ktoré sú jednými z najväčších a najkvalitnejších kozmetických spoločností zaoberajúcich sa starostlivosťou o pleť, telo a dekoratívnu kozmetiku.

kozmetický salón debra nitra

Do pozornosti Vám dávame aj bohatý výber z našich sezónnych akcií, ktoré Vás zaručene potešia. Garantujeme Vám, že určite neoľutujete a obľúbite si nás vďaka nášmu prístupu, profesionalite a schopnostiam.

Hlavne pamätajte:

 

Krása sa ukrýva v každom z nás, treba ju len odkryť a ukázať navonok!

 

Kozmetický salón DEBRA Nitra

 

Mostná 13, Nitra

 

E-mail: info@salondebra.sk

Starostlivosť o pleť a depilácie: 0905 422 522 - Denisa Branikovičová

Starostlivosť o telo: 0907 144 724 - Andrea Františková

 

www.kozmetickysalondebra.sk

Nájdete nás aj na facebooku!