Záhradníctvo Javorovci - Vaša svadba plná ča - Kancelária | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Záhradníctvo Javorovci - Vaša svadba plná čarovných lúčnych kvetov

dátum pridania: 31.01.17-18:07

Kvety sú neoddeliteľnou súčasťou svadobného dňa. Dokážu jedinečným spôsobom vyjadriť jeho slávnostnú atmosféru. V Záhradníctve Javorovci Vám naaranžujeme výzdobu z klasických, ale aj menej tradičných lúčnych a poľných kvetov, presne podľa Vašich predstáv.

Každá budúca nevesta sníva o dokonalej svadbe. Svadobný deň si predstavuje ako ten najkrajší deň vo svojom živote a preto treba dôkladne naplánovať každý detail. Veľmi dôležitým prvkom sú kvety a kvetinové doplnky, s ktorými vám radi pomôžeme v Záhradníctve Javorovci. Zameriavame sa na aranžovanie celých svadieb od svadobnej kytice, kvetinových ozdôb do vlasov, pierka pre ženícha a svadobčanov, až po kvetinovú výzdobu kostola alebo sály, v ktorej sa bude konať obrad či hostina. Samozrejmosťou sú aj originálne gratulačné kytice a odborné poradenstvo k výberu ostatných dekorácii. Dbáme na to, aby svadobná výzdoba vytvárala jeden celok. V sezóne apríl-september pracujeme aj s našimi vlastnoručne dopestovanými lúčnymi kvetmi, ktoré dodávajú aranžmánom neopakovateľný a originálny charakter.

výzdoba svadobnej sály

Svadobné kytice a pierka pre ženíchov

Svadobná kytica dodáva každej neveste jedinečnosť a nežnosť. Ale ako si vybrať tú správnu? Dôležité je použiť také kvety, ktoré vystihujú nevestu. Naše svadobné kytice sú netradičné najmä použitím lúčnych a poľných kvetov v kombinácii s klasickými kvetmi. Mnohokrát sa v kyticiach objavia napríklad aj kamilky, rôzne bobuľové ovocie alebo bylinky. Zloženie kytice niekoľkokrát konzultujeme a upravujeme tak, aby dokonale splnila predstavy budúcej nevesty.

svadobná kyticasvadobná kytica poľné kvety

 

Okrem svadobnej kytice pre nevestu je dôležité aj svadobné pierko pre ženícha a tiež kvetinové doplnky pre svadobných rodičov a družičky. Zameriavame sa na výrobu netradičných svadobných pierok, pri ich výrobe využívame rôzne prírodné materiály a poľné kvety. Pierko pre ženícha by malo byť honosnejšie a malo by sa niesť v štýle nevestinej kytice.

svadobné pierkokvety na svadbu nitra

Výzdoba sály v prírodnom duchu

Aranžmány zo živých kvetov v sebe ukrývajú jedinečné čaro. Podľa vašich predstáv zrealizujeme interiérovú aj exteriérovú kvetinovú výzdobu svadobnej sály alebo obradného miesta. Kvetinovú výzdobu sa snažíme zladiť spolu so svadobnou kyticou a pierkom, aby všetky komponenty vytvárali jeden celok. Túžite po neobyčajnej svadobnej výzdobe? Lúčne a poľné kvety dodajú vašej svadbe nádych výnimočnej autentickosti. Na výzdobu sál často využívame aj jutovinu, drevo a prírodné materiály. Radi vám tiež pomôžeme s výberom dekoračných nádob, sviečok a dekoračných štól.

svadobná výzdoba nitrakvetinová svadobná výzdoba

Jedinečné gratulačné kytice

Pri aranžovaní kytíc veľmi radi experimentujeme. Naše aranžmány nie sú vždy len klasické kytice, ale častokrát aj moderné flower boxy. Snažíme sa vytvárať jedinečné a osobité kytice, preto využívame aj lúčne a poľné kvety. Chceme našimi kyticami v ľuďoch prebudiť spomienky na detstvo, krásne slnečné dni a prírodu.

gratulačné kyticeflower box nitra

Záhradníctvo Javorovci

Rišnovce 192 (pri hlavnej ceste)

Mob.: 0904 909 198, 0903 818 390

www.javorovci.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok