Migma Nitra - autorizovaný predajca f - Okná,dvere, brány | moja Nitra
 
 

Migma Nitra - autorizovaný predajca farieb a lakov Teluria

dátum pridania: 21.03.19-16:20

Máte doma veci z kovových či drevených materiálov, ktoré by potrebovali obnoviť svoju farbu? V Migma Nitra sme si pre vás pripravili novinku - farby a laky značky Teluria, ktorá predáva kvalitné priemyselné farby.

Farby a laky Teluria

Pre tých, ktorým názov tejto značky nič nehovorí sme si na úvod pripravili zopár informácií. Táto značka je známa predovšetkým ako výrobca náterových hmôt, ktoré sú vyprodukované podľa najnovších technických a ekologických štandardov. Značka Teluria sa na trhu pohybuje už od roku 2002.

Od tej doby využíva mnohé skúsenosti, ktoré súvisia s predajom farieb a lakov pre priemyslových používateľov, profesionálnych maliarov, ale aj pre malospotrebiteľský trh. Naša spoločnosť Migma Nitra, ako jediná na Slovensku vám ponúka na predaj priemyselné farby tejto značky, ktorá vám zaručí dlhodobú spokojnosť.

Priemyselné farby s dlhou životnosťou a krásnym leskom

Pre našich zákazníkov ponúkame len kvalitné produkty. Takými sú aj priemyselné farby značky Teluria. Môžete si u nás zakúpiť farby na kov, drevo či na podlahu. Farby dodajú týmto materiálom lesk, novosť a krásu. Okrem toho, že sú tieto kvalitné pomáhajú aj znižovať produkciu skleníkových plynov a triediť odpad, čiže ide o ekologicky šetrné výrobky.

Ak nechcete zbytočne vyhadzovať ďalšie peniaze na novú podlahu, bránu, dvere a podobne, navštívne našu predajňu Migma Nitra a vyberte si presne ten typ farby, ktorý potrebujete. Radi vám s výberom pomôžeme!

Tešíme sa na vašu návšetvu!

 

Migma - autorizovaný predajca farieb a lakov Teluria

Novozámocká 133,
949 05 Nitra
Tel.č: 037/651 24 99
E-mail: migma@migma.sk

www.migma.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok