Drevené eurookná – tradícia v moderne - Okná,dvere, brány | moja Nitra
 
 

Drevené eurookná – tradícia v modernej verzii

dátum pridania: 25.02.20-06:16

Tradičný drevený materiál spojený s moderným stvárnením. Také sú drevené eurookná, ktoré sú plne porovnateľné s konkurenciou a požiadavkami moderného milénia.

Keď si zariaďujeme bývanie, pri kúpe alebo výmene okien od nich očakávame záruku absolútneho ticha a šetrenia energií. Ohľaduplnosť k životnému prostrediu sa vo veľkej miere vzťahuje aj na výber okien. Pod kvalitou si predstavujeme práve dlhú životnosť okien s minimálnou údržbou a starostlivosťou. Drevené eurookná obe požiadavky spĺňajú a podporuje to hneď ich niekoľko pozitívnych vlastností.

drevene eurookna

Výhodou je materiál

Nemusíme si vysvetľovať, že práve tento prírodný materiál je obrovskou výhodou drevených eurookien. Najčastejšie sa vyrábajú z dubu, borovice alebo smreku. I keď medzi ten najpredávanejší typ okien patria najmä tie plastové, no práve tie predstavujú enormnú záťaž pre životné prostredie. Drevené eurookná spĺňajú predstavu o ekologickom bývaní a aby sme predĺžili ich životnosť, je nevyhnutné drevo pravidelne ošetrovať a natierať.

Drevo za plastom nijako nezaostáva

Aj drevo má výborné tepelnoizolačné schopnosti a rovnako eliminuje hluk. A pokiaľ si pri výbere zvolíte drevo-hliníkové eurookná, nemusíte sa viac starať o údržbu vonkajších rámov. Tú zabezpečuje práve ochranná vrstva hliníkového profilu.

Investícia, ktorá sa časom zúročí

Túžite po ekologickom bývaní s pridanou hodnotou? Dlhá životnosť a nízke prevádzkové náklady jednoznačne hovoria v prospech drevených eurookien alebo tých drevo-hliníkových. Svojimi vlastnosťami sa vyrovnajú plastovým oknám a okrem príjemného dizajnu, ktorý dotvorí vizuál miestností, sú zárukou návratu financií a garanciou vašej dlhodobej spokojnosti.

Ak uvažujete nad ekologickým riešením v otázke efektívnej výmeny okien, inšpirovať sa pri výbere môžete s ponukou slovenského výrobcu Eurookna-drevar.sk.

Zdroj obrázka:

Vlad Kochelaevskiy / Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok