Doprajte si viac súkromia a príjemnéh - Okná,dvere, brány | moja Nitra
 
 

Doprajte si viac súkromia a príjemného chládku

dátum pridania: 26.07.20-22:17

Dovolenka v exotickej destinácii je pre mnohých z nás toto leto asi nepredstaviteľná, preto nám neostáva nič iné, ako väčšinu svojho voľného času tráviť v bezpečí svojho domova. Ako to ale zvládnuť v horúčavách , ktoré prehrievajú nielen nás, ale aj interiér bytu alebo domu?

Moderný top je na leto ideálny, pred ostrými lúčmi slnka ale celé telo neochráni. Vonkajšie alebo klasické interiérové rolety by vám v tomto smere mohli pomôcť vytvoriť nielen potrebné súkromie, ale aj príjemný chládok. Poďme sa pozrieť, aké výhody prinášajú.

stylove vonkajsie rolety nitra

Moderný spôsob vytvorenia optimálnej klímy v interiéri

Hlavnou výhodou vonkajších žalúzií je to, že k odrazom svetelných a tepelných tokov dochádza ešte predtým, ako preniknú do miestnosti. Tento spôsob vytvárania mikroklímy je optimálnejší ako vnútorné žalúzie, pretože umožňuje znížiť náklady na klimatizáciu, ktorá je zároveň pre mnohých škodlivá.

Štýlové vonkajšie rolety je možné zároveň ovládať dvoma spôsobmi - ručne a pomocou elektrického motora. Záleží od toho, akého výrobcu a kvalitu si vyberiete.

Ideálne riešenie do bytu

Mnohé vonkajšie rolety sú krásne, ich použitie je ale na panelákových domoch v rámci zachovania jednotného dizajnu budovy nemožné. V takýchto prípadoch si môžete inštalovať tienenie do interiéru. Okrem príjemného chládku, súkromia a optimálnej klímy interiérové rolety  nijako neobmedzujú priestor okolo okna. 

Vďaka rôznym dizajnovým prevedeniam navyše vytvárajú dokonalú harmóniu s celým priestorom izby a slúžia svojmu účelu. Je to kompaktné riešenie, ktoré vaše problémy s prehrievaním interiéru zaženie. Sú pevné, odolné a prispôsobené tak, aby ste si ich mohli inštalovať do domu alebo bytu aj bez pomoci odborníka. Tak sa o tom presvedčte a potrebný komfort si s nimi doma vytvorte.

Zdroj obrázka:kunmom/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok