Bytový dom Noemis - moderné bývanie inšpirované - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Bytový dom Noemis - moderné bývanie inšpirované biblickým príbehom

dátum pridania: 12.06.17-10:58

Hľadáte moderný byt v tichom a krásnom prostredí s nádherným výhľadom? Máme pre vás odpoveď. Bytový dom Noemis je vhodným riešením pre vás. Noemis poskytuje rozmanité a variabilné byty, ktoré sú cenovo dostupné pre všetkých. Tak neváhajte a zaobstarajte si moderný byt už dnes.

byt nitra

Bytový dom inšpirovaný biblickým príbehom

Projekt Noemis je novostavba s piatimi podlažiami a rozlohou 3434 m2. Táto novostavba je umiestnená v krásnom prostredí známeho Nitrianskeho kopca Kalvária. Jedinečná architektúra ako aj tvar tejto stavby je inšpirovaný Noemovou archou pochádzajúcou z biblického príbehu o Noemovi. Podľa tohto príbehu dostal aj príznačný názov Noemis.

bytovy dom nitra

Noemis poskytuje svojim budúcim obyvateľom nádherný výhľad a krásne tiché prostredie Kalvárie. Predstavuje vhodné riešenie pre jednotlivcov, páry ale aj rodiny. Rozmanitosť bytov poskytuje variabilitu a cenovú dostupnosť pre všetkých. Niekoľko bytov disponuje priestrannými balkónmi s rozlohou viac ako 65m2. K dispozícii sú aj byty na prízemí s krásnou pred záhradkou.

byvanie nitra

Byty sa dajú zakúpiť štandardne vybavené ako aj holo byty. Byty sú zabezpečené kvalitnými bezpečnostnými dverami a oknami.

byvanie v nitre

Moderný byt s nádherným výhľadom

Štandard vybavenia bytu:

• nosné steny a priečky vystavané z pálenej tehly Heluz a monolitické stropné dosky
• vstupné dvere – plné, s pol drážkou a protipožiarnou odolnosťou
• okná – plastové 6 komorové s prerušeným tepelným mostom
• vykurovanie a príprava TÚV – plynový kotol (spoločná kotolňa) s radiátorovým kúrením (možnosť výmeny za podlahové kúrenie – doplatok: 1-izb. 1.800€, 2-izb. – 2.200€, 3-izb. 2.500€, 4-izb. 2.800 €

predaj bytu nitra

Byty budú riešené ako holo priestor bez zariaďovacích predmetov, obkladov dlažieb a parkiet a dverí. Chodby a balkóny budú s finálnymi povrchovými úpravami, dlažbou a betónovou dlažbou. K bytom prislúcha pivnica, terasa.

predaj bytov v nitre

 

Prevedenie na kľúč orientačná cena

• prevedenie ,,na kľúč´´, ktoré zahŕňa montáž zriaďovacích predmetov v kúpeľni (vaňa, WC, umývadlo so skrinkou, batérie) ,montáž laminátových podláh, obkladov a dlažieb, dvier so zárubňami, ukončovacie práce v byte (maľba)
• 1 izbový byt – 5.000,- €, 2 izbový byt – 6.000,- €, 3 izbový byt – 7.000,- €, 4 izbový byt – 9.000,- €

cena bytu nitra

Parkovanie

V bytovom dome v suteréne bude 14x garáž.státie, vonku budú tiež parkovacie miesta. 1 miesto = 9990,00€ s DPH

nadherny vyhlad nitra

Výber bytu

Vyberte si vysnívaný byt na www.noemisnr.sk. V bytovom dome Noemis sa nachádza 29 bytov.  Pre každý z nich je pripravené parkovacie miesto.

bytovy komplex nitra

Novostavba v dobrej lokalite s možnosťou relaxu

novostavba nitra

Lokalita bohatá na služby a relax. Dostupnosť ku všetkým druhom dopravy. Novostavba je postavená v časti s názvom Kalvária. Pre Nitrianskych obyvateľov je toto miesto často navštevované a dobre známe. Kalvária je jedným z najkrajších výhľadových miest v Nitre. Jej východný svah Nitrania označovali ako Stračí vrch, západné úbočie sa nazývalo Skalka.

byvanie pri klavarii

Kalvária je situovaná v južnej časti mesta na rovnomennom vrchu na brehu rieky Nitra. Oblasť Kalvárie je bohatá svojou históriou a patrí medzi neoddeliteľné turistické atrakcie mesta Nitry. Nájdete tu pamiatky ako Misijný dom Matky Božej, Kostol a kláštor Nazarénov, Misijné múzeum. Kalváriu tvorí dvanásť neorománskych kaplniek - zastavení Krížovej cesty, usporiadaných popri chodníku, ktorý vedie od Kostola Nanebovzatia Panny Márie na vrchol kopca ku Kaplnke Božieho hrobu.

byt pri kalvarii

Financovanie svojho vysnívaného bývania za zvýhodnené úrokové sadzby

Pre jednoduchšie vybavenie financovania Vami vybraného bytu spolupracujeme s partnerskou bankou, v ktorej sú pripravené zvýhodnené podmienky hypotekárneho financovania. Náš hlavný finančný partner Tatra banka, a.s., ako aj iné partnerské banky Vám flexibilne vypracujú ponuku hypotekárneho financovania za zvýhodnené úrokové sadzby, bez potreby vypracovania znaleckého posudku.

financovanie bytu nitra

 

Bytový dom Noemis

Rázusova ulica, 949 01 Nitra

0911 886 991

realitynr.nr@gmail.com

www.noemisnr.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok