hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory


viac rozhovorov 
Foto týždňa

Na najväčšom sídlisku v Nitre sa opäť rozložil cirkus.

 

Partneri
 
  
  

 

 

Užitočné linky
  • Vlaky
    (vyhľadávanie vlakového spojenia, online poloha a meškanie vlakov, nákup lístkov cez internet, lanovky)
  • Medzimestské autobusy
    (cestovné poriadky, nákup lístkov cez internet, autobusy do Európy)
  • Prímestské autobusy
    (cestovné poriadky, informácie, obchodné miesta)

 

(poradňa, reklamácie, nebezpečné výrobky)

 

 

(vyhľadávanie LV, katastrálna mapa, elektronické formuláre)

(zistenie bonity pôdy, pôdny portál)

(územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie, ohlásenie drobnej stavby)

(číslovanie stavieb, vystavenie výpisu)

(daňové priznanie, ohlásenie k miestnemu poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady)

(program, kontakty na pracoviská SIEA)

(podpora bývania, úvery, nenávratné príspevky, zatepľovanie) 

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek)

 
 


 

 

 


Počasie dnes

Teplota: 29°C
Vietor: 2m/s
Smer vetra: JV


nie sú údaje

Mestský úrad Nitra :
Štefánikova trieda 60
950 06 NITRA 
037/65 02 111
0911/990 256
Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja:
Rázusova 2A, 949 01 Nitra
Telefón: 037/ 6922 911
Fax: 037/ 6580 262
E - mail: info@unsk.sk
Okresný úrad Nitra:
Štefánikova trieda 69, 949 01 Nitra
037/ 65 49 111
Polícia:
158, 112
Hasičský a záchranný zbor:
150, 112
Mestská polícia:
159, 112
Zdravotná záchranná služba:
112, 155, 037/7 833 005, 0918 888 653 
Pohotovosť - elektrárne:
0850 111 555, 037/7 763 246
Pohotovosť - plyn:
dispečing -  037/6 518 892, spojovateľka -  037/6 911 111
Pohotovosť - vodárne:
v pracovnej dobe -  037/6 518 756, mimo pracovnej doby -  037/6 513 420
Linka dôvery v Nitre:
037/6 523 222
Útulok pre zvieratá:
0904 207 777, 0902 202 161, 0908 484 770
Dispečing záchrannej leteckej služby- Nitra:
181 55
Záchranná služba:
155, 112, 037/6 504 477
Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia:
037/6 55 74 93

Kozmetický salón Simona Jašíková – miesto pre zdravie a krásu vašej pleti

dátum pridania: 29.04.21-14:13

Máte unavenú pleť akoby bez života? Trápia vás pigmentové škvrny, vrásky či starnutie pleti? Ak chcete vyzerať mladšie, mať zdravú a krásnu pleť a užívať si obdivné pohľady okolia, využite služby Kozmetického salónu Simona Jašíková!

Pre dámy aj pánov v každom veku

Vaša pleť si v každom veku vyžaduje inú starostlivosť a inú kozmetiku. Preto vašu návštevu začnem vstupnou konzultáciou zdarma, ktorej súčasťou je odborná diagnostika pleti. Zo širokého spektra účinných ošetrení vyberiem optimálne riešenie vášho problému a po ošetrení poradím aj kozmetické prípravky pre domácu starostlivosť. V absolútnom súkromí sa budem venovať len vám, pretože viem, ako veľmi je dôležitý osobný a diskrétny prístup ku každému zákazníkovi...

kozmetika nitra kozmeticky salon jasikova simona

 

Vrásky nemajú šancu

V Salóne Simona Jašíková ponúkam hĺbkové čistenie pleti, peeling, masáž tváre a dekoltu – pretože len správne ošetrená a zdravá pleť môže byť krásna. V boji proti vráskam a pre celkové omladenie pleti majú vynikajúce výsledky špeciálne procedúry ako diamantová dermabrázia, mezoterapia, chemický peeling Mezosystém MCCM a rádiofrekvencia. Pomáhajú pri únave, spomaľujú proces starnutia a tvorbu vrások. Vyskúšajte napríklad liftingové ošetrenie kozmetikou Skeyndor Global lift a budete sa cítiť ako znovuzrodená...

proti unave, tvorbe vrasok liftingove osetrenie skeyndor nitra
Pre zaneprázdnené dámy, ktoré nemajú čas ani chuť sa každý deň líčiť a upravovať, ponúkam možnosť dať si urobiť permanentný makeup. Ak sa chcete hneď ráno zobudiť upravená a krásna a nemusieť sa niekoľkokrát denne pred zrkadlom kontrolovať, neváhajte a objednajte sa.

mezoterapia nitra

Aj páni už dnes chcú dobre vyzerať, našťastie... Ak patríte medzi nich, príďte na ošetrenie pleti, úpravu obočia, masáž tváre alebo ktorúkoľvek inú procedúru. Možno váhate, pretože ste doteraz ku kozmetičke nechodili, prípadne nemáte práve najlepšiu skúsenosť. Môžem vás uistiť, že vaša návšteva bude diskrétna a že budete s výsledkom spokojný.

Kozmetika Charlotte Meentzen – zaslúžite si to najlepšie

V Kozmetickom salóne Simona Jašíková pracujem len s odskúšanými prípravkami vysokej kvality. Používam vysoko účinnú kozmetiku nemeckej značky Charlotte Meentzen, ktorá už 85 rokov vyvíja a vyrába kozmetiku pre celé telo a všetky typy pleti. Produkty Charlotte Meentzen sú certifikované najprísnejšími požiadavkami, ktoré zaručujú, že kozmetika neobsahuje živočíšne výťažky, parabény a silikóny a nie je testovaná na zvieratách. Výsledkom je starostlivosť o krásu pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Pre tých, ktorí si chcú dopriať niečo jedinečné.

kozmetika chartlotte meentzen nitra

Produkty si môžete kúpiť priamo v salóne a používať pri domácej starostlivosti, aby ste ešte zvýšili a predĺžili účinok ošetrenia.

Krásne nechty sú vizitkou vašej krásy

Určite budete súhlasiť so mnou, že upravené pekné nechty právom pútajú pozornosť. Naopak, pohľad na dolámané, zničené, zažltnuté nechty a popraskanú kožu okolo ich, nie je nič príjemné, nehovoriac o zdraví. Preto vám ponúkam profesionálne ošetrenie nechtov a nechtový dizajn podľa vášho želania – či už japonskú manikúru, gélové nechty s použitím lakov Ruscona alebo úpravu vašich prirodzených nechtov gélom.

nechtove studio nitra

kráane nechty studio nitra

nechtove studio simona nitra

gelove nechty nitra simone jasikova
Japonská manikúra je vhodná pre namáhané a zničené nechty, a to nielen pre dámy, ale aj pánov. Je to výnimočná metóda na ošetrenie prirodzených nechtov, ktorá využíva unikátnu zmes vitamínov, minerálov včelieho vosku a parafínu. Vďaka týmto látkam chráni nechty pred štiepením a lámaním, nechty sú hladké a lesklé a účinok trvá niekoľko týždňov.

krasne nechty nechty simona nitra

 

krasne nechty nitra

Laminácia obočia

Obočie je jedným z najvýznamnejších estetických prvkov tváre. Žiaľ príroda nie každú z nás obdarovala krásnym, hustým obočím s perfektným zaoblením.

Správne ošetrované a tvarované obočie vie urobiť zázraky s našou vizážou, dokáže opticky nadvihnúť a rozjasniť oči. V poslednom období sa rozmáha trend prirodzene hustého obočia s výraznou a intenzívnou farbou, Mnoho žien sa inšpiruje hviezdami filmu a divadla, ktoré majú perfektné, vždy dokonale upravené a bezchybné obočie. Práve vďaka tomuto trendu sa vytvorilo niekoľko techník v rámci kozmetiky zameraných na prirodzené zahustenie obočia, pomocou ktorých sa dá vyčariť jeho obdivuhodný tvar bez akéhokoľvek invazívneho zásahu.

Lash lift - dokonale vytočené a zvýraznené riasy

Vďaka šetrnej precedúre Lash lift & botox budú vaše mihalnice prirodzene vytočené cca 4 až 6 týždňov. Táto extrémne účinná profesionálna kúra vyživí mihalnice do hĺbky - v záverečnej fáze sa riasy zafarbia a vyživia keratínom. Vďaka kombinácii kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, vitamínu E a ricínuje táto metóda ideálnym riešením aj pre ženy, ktorým predlžovanie umelými mihalnicami nevyhovuje alebo sú alergické na používané lepidlá. Dokonale vytočené a zvýraznené riasy. Ak ste však také do vienka nedostali, v salóne Desiree Vám k tomu dopomôžeme objednať sa môžete na t.č 0908164462 cena úpravy rias teraz len 25€
 

laminacia obocia nitra

kozmetika nitra laminacia obocia

Čo je laminácia obočia?
Aj keď sa tento kozmetický postup objavil nie tak dávno, už stihol získať patričnú popularitu. Je to metóda na báze použitia keratínovej výživy určenej špeciálne na obočie,
Výsledkom je upravenie a usporiadanie „neposlušných“ chĺpkov, ktoré pôsobia husto a prirodzene akoby boli v tom momente učesané. Mnoho žien sa sťažuje na príliš tenké, nejednotné, nevýrazné obočie. Doteraz pre nich jediným riešením bol permanentný make up, ktorý je ale oveľa invazívnejší. Podstatne jednoduchšou a prirodzenejšou voľbou môže byť práve laminácia s okamžitým efektom posilneného a krásneho obočia.

Cieľom laminácie je dosiahnuť modelované a výrazné obočie bez zásahu do jeho prirodzenej štruktúry. Patrí k najmodernejším a najnovším technikám a vďaka aplikovanej keratínovej výžive podporuje aj jeho rast.. Stačí sa už len objednať na t.č 0908164462 teším sa na vás

 

kozmetika uprava mihalnic nitra jasikova

prirodzene vytocene mihalnice nitra kozmetika

Každá žena bez rozdielu veku môže byť krásna, upravená a spokojná. A rovnako aj každý muž...

Vždy ma poteší, keď vám môžem pomôcť a keď vidím pozitívne výsledky mojej práce a samozrejme aj kvalitnej kozmetiky. Ak sa chcete znovu cítiť mlado, vyzerať sviežo, pozdvihnúť si sebavedomie alebo si oddýchnuť v príjemnom prostredí, poradiť sa, zrelaxovať, som tu pre vás – Kozmetický salón Simona Jašíková v priestoroch salónu Desiree na Štúrovej 103/A. Pracujem na objednávky a mojim zákazníkom vždy vychádzam v ústrety. Môžete prísť autom, parkovanie je bezproblémové, prípadne autobusmi číslo 8, 18, 21. V salóne Desiree si môžete dať urobiť aj manikúru, japonskú manikúru či nechtový dizajn, takže odídete TIP TOP.

kozmeticky salon nitra jasikova simona
 

Kozmetika Simona Jašíková

Štúrova 103/A , Nitra

(v priestoroch salónu Desiree)

objednávky: 0908 164 462

kozmetikasimona.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.