Patince 431, Patince, 035/ 790 85 00, 035/ 790 85 10, 0918 886 715
Wellness Hotel Patince ****

Wellness Hotel Patince **** - rekreačný areál - bazénový a saunový svet

dátum pridania: 25.08.14-14:19

Rekreačný areál, ktorý sa nachádza približne 2 km od obce Patince, svojím termálnym kúpaliskom, rekreačnými, turistickými i cyklistickými možnosťami v okolitej prírode už desaťročia priťahuje širokú vrstvu obyvateľstva zo Slovenska i zahraničia. V blízkosti obce vyvierajú tri minerálne pramene, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka a síranov.

Wellness Hotel Patince **** 

Wellness hotel Patince ****, ktorý otvoril brány svojim návštevníkom v júli 2006, sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna. V saunovom svete nájdete 4 druhy sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi.
Hotel a jeho služby sa snažíme neustále skvalitňovať a rozširovať, preto sme od leta 2007 sprevádzkovali nové vonkajšie bazény s atrakciami a detským ihriskom a zrekonštruovali športoviská – tenisový kurt, volejbalové/basketbalové ihrisko, beach volejbal.

wellness hotel patince ****

Začiatkom roku 2009 sme otvorili nový pavilón hotela s rozšíreným kongresovým centrom. Pre väčší komfort našich hostí sme vybudovali izby rodinného typu, de luxe mezonetové izby pre náročnejších a ďalšie 3 luxusné apartmány. Kongresové kapacity sme rozšírili až na 340 miest.
Naše wellness centrum poskytuje nadštandardnú ponuku relaxačných procedúr vrátane klasických masáží, kúpeľov, zábalov, celotelových kozmetických ošetrení. Hotel ponúka aj 5 druhov thajských masáží, ktoré vykonávajú thajskí terapeuti.

wellness hotel patince ****

Wellness Hotel Patince **** - filozofia

Wellness hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Tu úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu. Ponúkame Vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitý prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tímy našich odborníkov sa budú o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre Vás zážitkom z oddychu, za ktorým sa k nám budete radi vracať zas a znova.

wellness hotel patince ****wellness hotel patince ****

Wellness Hotel Patince **** - bazénový svet

V našich bazénoch využívame vodu z vlastného termálneho prameňa. Využívanie termálnych prameňov v Patinciach má dávnu tradíciu. Už dokumenty z 13. storočia píšu o našich teplých prameňoch s liečivými účinkami a o existencii kúpeľov z rímskych čias.

Termálny prameň vyvierajúci v areáli má teplotu 27 °C a priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a jeho choroby. V roku 1953 bol patinský termálny prameň a jeho okolie v rozlohe 0,5 ha, vyhlásený za chránenú oblasť.

Pre návštevníkov je pripravený:

 • Vonkajší letný bazén:

vonkajsi letny bazen - kupalisko patince

Na ploche viac než 600 m2 sa nachádza letný bazén s veľkým toboganom a lezeckou stenou. V bazéne je termálna voda s teplotou 27 °C.

 • Detský vonkajší bazén:

vonkajsi detsky bazen - welness patince

Vonku je pre vaše deti pripravený bazénik so šmykľavkou. Hĺbka je iba 40 cm a teplota vody je 30 °C.

 • Veľký relaxačný bazén:

kupalisko patince

Príďte si vyskúšať najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka, jaskyňa s hĺbkou 1,2 m. Voda má teplotu cca 31 °C.

 • Kľudový bazén:

V rámci areálu wellness je všade využívaná termálna voda z vrtu vyvierajúceho priamo pri hoteli, ktorá má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia. V kľudovom bazéne má voda príjemných 36°C.

 • Detský vnútorný bazén:

detsky vnutorny bazen - wellness hotel patince

Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s toboganom. Voda je termálna, má teplotu 33 °C a siaha len do výšky 70 cm.

 • Vírivka:

virivka welnes patince

Pre Vaše uvoľnenie a regeneráciu tela je Vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 36 °C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus.

Hydroterapia spoločne s ďalšími skutočnosťami, ako napr. plnohodnotná strava, oddych, pohyb, aktivuje samoozdravné sily organizmu.

 • Rímsky bahenný kúpeľ:

wellness hotel patince ****

Aby ste si mohli vychutnať ešte väčší pôžitok z účinkov našej termálnej vody, postavili sme pre Vás rímsky kúpeľ - posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku. V rímskom kúpeli si môžete príjemne posedieť a nechať pôsobiť termálnu vodu na Vaše kĺby a svaly, na ktoré má blahodárne účinky.  Voda sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám.  

Wellness Hotel Patince - saunový svet

Blahodarné účinky sauny na ľudský organizmus sú známe v rôznych podobách po celom svete už celé stáročia. Preto sme pre Vás pripravili hneď niekoľko druhov sáun, ktorých kombináciou si môžete vytvoriť svoj vlastný saunový svet.

wellness hotel patince ****

K dispozícii máte:

 • fínska sauna

 • bylinková sauna

 • parná sauna

 • slnečná lúka

wellness hotel patince ****

Wellness Hotel Patince **** - masáže

Doprajte svojmu telu i mysli relax pri masážach v našom Wellness Hoteli. Využite medovú masáž, reflexnú masáž chodidiel a chrbtice, relaxačnú masáž, klasickú masáž, vodnú masáž chodidiel alebo klasickú thajskú masáž.

wellness hotel patince ****

Pre našich klientov máme pripravené aj: kozmetiku a telové ošetrenia, spa ošetrenia, kúpele, zábaly a mnohé iné služby.

Wellness Hotel Patince **** - ubytovanie

Súčasťou komplexu je moderný štvorhviezdičkový hotel, ktorý poskytuje komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky), rodinných izbách, nadštandardných Superior a De luxe izbách a luxusných apartmánoch s celkovou kapacitou 218+32 lôžok.

Všetkých 99 izieb je klimatizovaných, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. K vybaveniu izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor. K dokonalému pohodliu hostí prispieva aj to, že väčšina izieb má vlastný balkón.

wellness hotel patince ****wellness hotel patince ****

Luxusné apartmány s kapacitou 2 až 6 lôžok poskytujú naozaj výnimočný komfort. Zahŕňajú v sebe obývačku a spálne, vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie, sú klimatizované, vybavené plazmovou TV obrazovkou, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom, trezorom a internetovou prípojkou. K dispozícii je dokonca aj jeden mimoriadne atraktívny mezonetový apartmán.

Wellness Hotel PAtince **** - gastronómia

Kuchyňa ponukou ľahkých a nápaditých jedál vyhovie aj najnáročnejšiemu hosťovi. V jedálnom lístku si nájde každý to svoje: vegetariánsku, delenú stravu, klasické jedlá stredomorskej kuchyne, ako aj špeciality maďarskej kuchyne… európskej kuchyne.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych, ako aj zahraničných vín. V priaznivom počasí si jedlo môžete vychutnať aj na letnej terase pri jazere. Wellness bar ponúka rýchle občerstvenie formou ľahkých jedál a nápojov.

wellness hotel patince ****

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb a je určená nielen pre hotelových hostí. Jej súčasťou je terasa pri jazierku, ktorá je k dispozícii v priaznivom počasí.

Pochutiť si môžete v reštaurácii a vo Wellness bare, ktorý sa nachádza priamo v bazénovej hale. Raňajky a večera sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov alebo formou výberu z menu.* Obed na základe výberu z jedálneho lístka.

wellness hotel patince ****

Wellness Hotel Patince **** - kongresové priestory

Wellness Hotel Patince **** ponúka usporiadanie rôznych školení, seminárov, workshopov, kongresov, obchodných stretnutí a rôznych typov firemných podujatí – teambuilding, firemné večierky, motivačné programy, ako aj usporiadanie rodinných akcií.

Kongresové centrum s konferenčnými sálami o celkovej kapacite viac ako 300 miest je vybavené najmodernejšou technikou s možnosťou doobjednania doplnkových služieb. Spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka.

Wellness Hotel PAtince **** - aktivity pre návštevníkov

Okrem bazénov môžu návštevníci využiť umelo vybudované jazero s plochou 2 ha, ktoré slúži na pestovanie vodných športov, člnkovanie, jazdu na vodných bicykloch a poskytuje priestor aj milovníkom rybolovu.

welness hotel patince jazero

Pre priaznivcov športu sú v areáli vybudované moderné športové ihriská, beach-volejbalové, minigolfové ihrisko a tenisový kurt, k dispozícii je aj moderná profesionálna posilňovňa. Taktiež si môžete zahrať biliard, bowling, petanque, zajazdiť si na koni a mnoho iných. Areál a blízke okolie ponúkajú množstvo možností na príjemné strávenie času Vás i Vašich ratolestí.

V bazénovom svete si môžete zadarmo zacvičiť v týchto dňoch:
* Pilates v sobotu od 15.00 do 16.00 hod., v galérii nad bazénom
* Aqua aerobic v nedeľu od 16.00 do 17.00 hod., vo veľkom relaxačnom bazéne
* Aquazumba v sobotu od 17.00 do 18.00 hod.

Wellness Hotel Patince **** - cenník

Aktuálne cenníky našich služieb nájdete tu:

wellness hotel patince ****

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Wellness Hotel Patince ****

Patince 431, 946 39 Patince

Recepcia - non stop
tel.č.: +421 35 790 85 00
mobil: +421 918 886 715

Rezervačné oddelenie
pondelok – piatok od 08.00 do 16.30
tel.: +421 35 / 790 85 10

e-mail:
wellnesspatince@wellnesspatince.sk
rezervacie@wellnesspatince.sk

www.wellnesspatince.sk
Nájdete nás aj na facebooku: