Pokládka a renovácia parkiet Ďureje Nitra - zmeňte dizajn Vašich dverí a podláh!

dátum: 20.05.22-08:06

Ďureje parkety Nitra pôsobia na trhu už viac než 14 rokov. Nové dvere, podlahové krytiny či ich renovácia už viac nebudú problémom. Zaobstarajte si krajšie a pohodlnejšie bývanie a zvýšte tak kvalitu prostredia, v ktorom bývate.

Dlhoročné skúsenosti a odborný prístup

Podlahové krytiny a dvere sú neoddeliteľnou súčasťou interiéru a exteriéru Vášho bývania. Dlhoročné skúsenosti a odborný prístup sú zárukou najvyššej kvality. Ďureje parkety Nitra Vám ponúka kvalitný sortiment produktov - podlahových krytín a dverí spolu so širokým výberom vzoriek, ktoré Vám uľahčia rozhodovanie.

Ďureje parkety Nitra

Ponuka služieb

Máte neobyčajne zariadený interiér a hľadáte tie správne dvere či podlahové krytiny? Chcete staviť na kvalitu produktov, ktoré kupujete? Ďureje parkety Nitra Vám ponúka to, čo hľadáte práve Vy.

Naša ponuka zahŕňa:

Ďureje parkety Nitra

Pri osadení renovovaných dverí už nebudete mať problém so zárubňami či pántami, ktoré na nové dvere nebudú sedieť. Renovácia dverí trvá maximálne 10 pracovných dní a dá sa vybrať z rôznych motívov, dizajnov a širokej farebnej škály.

dvere a podlahy ROLLO Nitra

Rozšírená ponuka

Ďureje parkety Nitra sa zaoberá taktiež aj podlahami na kľúč. V rámci našich služieb Vám zaobstaráme veľkoplošne aj materiál (laminát/drevo) na realizáciu Vašich podláh. Využite naše služby. Čakajú na Vás odborníci, ktorí Vám vo všetkom radi poradia a pomôžu na profesionálnej úrovni.

Ďureje parkety Nitra

Dvere a podlahy vyrobené na mieru!

Pokládka a renovácia parkiet Ďureje Nitra

Tichá 7, 949 01 Nitra 

Tel.: 0905 44 22 36

E-mail: rollo@rollo.sk