Eurožalúzie Nitra - spoľahlivý a stabilný partner pre Vás

dátum: 25.01.22-23:25

Máte pri kúpe možnosť osobne si overiť kvalitu výrobku na predajnom mieste, získať čo najviac informácií o produkte, kúpiť si u svojho dodávateľa v prípade potreby náhradné diely alebo slobodne sa rozhodnúť medzi lacnejším a drahším variantom? Firma Eurožalúzie Nitra Vám všetky tieto možnosti ponúka!

Široká ponuka produktov

Exterierové žalúzie Z-90 S-90 C-80 C-50, hliníkové rolety , sieťe proti hmyzu , markízy , garážové brany, hliníkové a plastové okná vertikálne žalúzie,vchodové a interierové dvere a mnoho inéj tieniacej techniky Vám ponúka výrobno montážna firma EUROŽALÚZIE NITRA , Cabajská č. 25.

Eurožalúzie Nitra

Na mieru vyrábame a montujeme rozsiahlu škálu tieniacej techniky. V Slovenskej republike patríme do TOP 10 firiem zaoberajúcich sa týmto druhom výrobno-obchodnej činnosti. Žalúzie z našej produkcie slúžia k spokojnosti v niekoľko desaťtisíc domácnostiach i firmách. To je dôkazom toho, že vieme a chceme realizovať ich požiadavky a potreby. 18 ročná existencia, tradícia a neustály rozvoj dávajú predpoklad, že firma Eurožalúzie Nitra budú pre Vás aj naďalej spoľahlivým a stabilným partnerom.

eurozaluzie nitraeurozaluzie nitra

Bohatý výber produktov

Sortiment produktov firmy Eurožalúzie Nitra je veľmi široký. Ponúkame tieniacu techniku od najjednoduchších žalúzií pre jednotlivca až po komplexné riešenia zatienenia firemných budov. V našej ponuke nájdete:

eurožalúzie nitraeurožalúzie nitra

eurožalúzie nitraeurožalúzie nitra

Na svoje výrobky i montážne práce poskytujeme jednoznačnú záruku v zmysle platných zákonov. Prioritou firmy Eurožalúzie NItra je kvalita a spokojnosť zákazníkov s produktami. Pre maximálnu spokojnosť zákazníkov neustále inovujeme ponuku svojich produktov a služieb a samozrejmosťou je individuálny flexibilný prístup ku každej objednávke. Z týchto dôvodov sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o predaj komponentov na všetky druhy žalúzií za bezkonkurenčne najnižšie ceny . A naša ponuka ide ešte ďalej - všetkým majiteľom žalúzií bez ohľadu na to, u koho ich zakúpili, vykonáme akékoľvek potrebné pozáručné opravy.

Eurožalúzie Nitra

Eurožalúzie Nitra - otváracie hodiny

Firma Eurožalúzie Nitra je tu pre Vás otvorená od pondelka do piatku, od 8:00 do 16:00.

Eurožalúzie Nitra

Hlavným cieľom firmy Eurožalúzie Nitra je zodpovedné, odborné a spoľahlivé vykonávanie všetkých ponúkaných služieb, ktoré zabezpečujú naši profesionálne vyškolení zamestnanci. Riadime sa heslom: Náš zákazník, náš pán. Neváhajte a navštívte nás!

Nie sme malicherní, náš cieľ je Vaša spokojnosť.

Eurožalúzie Nitra


Cabajská 25, Nitra 949 01
Tel.: 0918/534 349
E-mail: eurozaluzie@eurozaluzie.sk


www.eurozaluzie.sk
Nájdete nás aj na Facebooku: