Majte vždy poruke účinnú pomoc aj proti omikronu – prírodné antivirotické sviečky a oleje MMP

dátum: 27.06.22-07:29

Aj vy si občas kladiete otázku, čo nás ešte v tejto koronavírusovej pandémii čaká? Bude omikron ten posledný, alebo sa objaví ešte niečo ďalšie?! Vešteckú guľu nemáme, ale za to máme účinné prírodné antivirotikum, ktoré aj koronavírusy zloží na lopatky!

Sila prírody, ktorá pôsobí ako prevencia a pomoc pri ochoreniach spôsobených koronavírusmi, sa skrýva vo sviečkach a esenciálnych olejoch MMP. Ich základnou zložkou je 100% prírodná myrha, ktorá je už stáročia známa svojimi silnými účinkami proti vírusom a baktériám. Podporuje činnosť pľúc a priedušiek, uľavuje pri vírusových infekciách, prechladnutí, bolestiach v krku a kašli. A zvláda aj boj proti koronavírusom, preto majte sviečky a oleje MMP poruke doma alebo v práci.

Prevencia aj pomoc pri liečbe

Lekári hovoria, že to najviac čo môžete proti vírusom a baktériám robiť, je mať dobrý imunitný systém, ktorý patogény rýchlo rozpozná a zlikviduje skôr, ako stihnú napáchať v organizme veľké škody. Lenže koľko ľudí si môže v dnešnej dobe plnej stresu, chémie a sedavého spôsobu života povedať, že má imunitu naozaj v poriadku? Preto sú dnes viac ako inokedy dôležité dve veci - prevencia a čo najrýchlejšia pomoc – najmä kvôli vysoko nákazlivému omikronu! 

dezinfekcne sviecky mmp pytaj vo svojej lekarni

Ako prevencia vám vynikajúco poslúžia sviečky MMP s obsahom tymianového a medovkového oleja, ktoré nielen krásne prevoňajú vzduch u vás doma,či v práci, ale ho aj účinne dezinfikujú. Jednoducho zapáľte jednu sviečku s medovkou alebo tymianom a vírusy vo vzduchu nemajú šancu. Rovnaký účinok majú aj oleje MMP, ktoré sa s obľubou používajú do aróma lámp. Do auta sú vhodné oleje MMP v podobe difuzérov, ktoré  účinne dezinfikujú interiér auta. Stačí pipetkou kvapnúť do difuzéra pár kvapiek a interiér vášho vozidla bude dokonale dezinfikovaný čisto prírodnými olejmi bez akejkoľvek chémie.

mmp oleje do difuzerov do auta

Dezinfekcia vzduchu je len začiatok – všetky produkty MMP pôsobia aj ako silné prírodné antivirotikum. To znamená, že brzdia rozmnožovanie vírusov v počiatočnom štádiu infikovania, a to je presne to, čo funguje proti omikronu! Čím skôr ich začnete používať, tým lepšie. Odporúčame zapáliť sviečku alebo olej s obsahom tymianu alebo cédru, ktoré sú pri liečbe respiračných a vírusových ochorení najúčinnejšie. Pri prvých príznakoch účinne pomáha vdychovanie z aróma lampy alebo nanášanie olejov priamo na pokožku pod zapchatý nos. Pri kašli pocítite úľavu, keď si budete olej natierať na priedušky. Malým deťom olej kvapnite do ich bežného krému a vmasírujte do pokožky. Uľaví sa im a budú pokojne spať celú noc.

Postkovidový stav – dlhý kovid

Možno ste už počuli o tom, ako sa niektorí ľudia trápia s obrovskou únavou a nedostatkom energie aj niekoľko týždňov po prekonaní ochorenia spôsobeného korona vírusom. Aj tu dokážu sviečky a oleje MMP takmer zázraky, pretože pomáhajú regenerovať organizmus a tým prispievajú k rýchlejšiemu návratu do života. Ak sa neviete po kovide dostať späť do formy, vyberte si vôňu, ktorá je pre vás príjemná a zapáľte sviečku MMP na 3 hodiny. Relaxujte, nenamáhajte sa, len vdychujte liečivé oleje, ktoré sa z nej postupne uvoľňujú. Esenciálne oleje majú silné antioxidačné účinky, regenerujú poškodené sliznice nosa, priedušiek a pľúc a podporujú správne fungovanie imunity. Opakujte túto terapiu každý deň a deň po dni sa budete cítiť lepšie
Vďaka spomínaným silným antioxidačným účinkom sviečky a oleje MMP pomáhajú nášmu organizmu ľahšie zvládnuť stres aj z vakcinácie a vedľajšie účinky s ňou spojené.

esencialne oleje MMP proti covidu

Dezinfekcia vzduchu, silné prírodné antivirotikum, pomoc pri liečbe aj regenerácia po chorobe – to je niekoľko dôvodov prečo je dobré mať prírodné sviečky a oleje MMP vždy poruke!

Všetky sviečky a oleje MMP kúpite v lkaždej dobrej lekárni.

 

www.mmpcandle.sk

FB MMP Candle