Mikulášske a vianočné darčeky od BodyWorld Fitness

dátum: 27.01.22-09:51

Máte vo svojom okolí ľudí, ktorí majú radi pohyb, chodia do posilňovne, cvičia, bicyklujú, tancujú, skrátka venujú sa aktívnemu životnému štýlu? A hľadáte pre nich mikulášsky či vianočný darček, ktorý ich skutočne poteší? Zabudnite na tyčinky s množstvom pridaného cukru alebo chémiou nabité cukríky zo supermarketu, vyberte si zo špeciálnej ponuky v našej predajni BodyWorld Fitness v OC MAX v Nitre na 1. poschodí!

Nutrične vyvážené mikulášske a vianočné balíčky, ktoré naozaj potešia

Pripravíme vám balíčky z našich výživových doplnkov podľa vášho želania a výberu. V ponuke máme napríklad vyhľadávané proteínové maslá s rôznymi príchuťami, aj špeciálnu vianočnú príchuť škoricový slimák a jablkový koláč, ktoré bežne nenájdete. Výborný je tiež vianočný energetický nápoj s  príchuťou marshmallow.

mikulasky balicek bodyworld

Ponuka je naozaj bohatá, takže ak si neviete vybrať alebo sa vám nechce vymýšľať, máme pripravené aj hotové balíčky plné proteínov, aminokyselín, vitamínov a ďalších dobrých vecí.
„Balíček pre dámy“ obsahuje: orieškové maslo, proteín, šejker, ochucovadlo, odporovú gumu na cvičenie a tyčinky. V „Balíčku pre pánov“ nájdete: predtréningovku, šejker, proteín, tyčinku, Testosterol a magnézium. Pre všetkých, ktorí sa zdravo stravujú, máme „Balíček Zdravé raňajky“: proteínová ovsená kaša, ochucovadlo, sladký sirup a proteínové maslo. „Palacinkový balíček“ obsahuje zmes na palacinky, sirup, ochucovadlo, olej v spreji a orieškové maslo.
Pre všetkých bez rozdielu sú vhodné balíčky so zdravšími pochúťkami, kde sme namiešali cookies, tyčinky, proteínové maslo alebo arašidové maslo, ochucovadlo, tyčinku, vzorku proteínu a  vitamín C. Pripravili sme tiež „BodyWorld balíček“ pre pokročilých v zložení: odporové gumy na cvičenie, BCAA, kreatín, šejker, orechové maslo. Ak si predsa len nebudete vedieť vybrať ten správny balíček, náš milý, vyškolený personál vám s výberom ochotne poradí.
 

mikulasky balicek bodyworld

mikulasky balicek bodyworld

mikulasky balicek bodyworld

mikulasky balicek bodyworld

mikulasky balicek bodyworld

Nezabudli sme ani na adventný čas a v ponuke nájdete výnimočný adventný kalendár s maslami a tyčinkami, nad ktorými nikto neohrnie nos. 

mikulasky balicek bodyworld
 

Motivujte vašich blízkych našimi permanentkami a darčekovými poukážkami

Nekupujte na Vianoce ďalšie zbytočné lapače prachu, obdarujte blízkych permanentkami alebo darčekovými poukážkami do nášho BodyWorld Fitness! Permanentky na 5, 10 vstupov alebo mesačná permanentka sa dajú využiť vo fitku alebo aj na skupinovom cvičení podľa želania. Ako darček ponúkame aj možnosť cvičenia s osobným trénerom, ktorý pripraví pre záujemcov individuálny program podľa toho, čo chcú dosiahnuť alebo čo chcú na svojom tele vylepšiť. 
Nič nepokazia, a určite potešia, aj darčekové poukážky do predajne BodyWorld Fitness v rôznych hodnotách od 30 až do 150 eur, za ktoré si môžu návštevníci nakúpiť množstvo výživových doplnkov z nášho bohatého sortimentu.
 

Viac info o BodyWorlde nájdete tu:

Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov:

Kontakt:
ZOC MAX Nitra, Nitra-Chrenová
bodyworld.nr2020@gmail.com
 
0917 321 643
 
fb: BodyWorld Fitness