ROBSON Autocentrum – prezutie na zimu rýchlo, kvalitne a precízne!

dátum: 29.01.22-05:19

Kratšie dni a chladnejšie počasie sú neklamným znakom, že sa blíži zima a s ňou aj čas prezuť pneumatiky na vašom aute. Nenechávajte si prezutie na poslednú chvíľu, aby vás prvý sneh neprekvapil ako každý rok našich cestárov.

Objednajte sa u nás na presný čas na tel. č. 037/65 59 504, emailom, alebo príďte aj bez objednania do ROBSON Autocentra v Nitre – Janíkovciach.
Teraz navyše AKCIA - 30% zľava na prezutie a uskladnenie pneumatík!

 

Kedy prezuť? Podľa teploty – koniec októbra, november.

Zákon hovorí, že osobné auto je povinné mať obuté zimné pneumatiky - a to na všetkých nápravách - od 15. novembra do 31. marca, ak sa na vozovke nachádza súvislá snehová vrstva, ľad alebo námraza. Jazdiť v zime na letných pneumatikách je teda nielen na mastnú pokutu a zákaz pokračovať v jazde, ale najmä veľmi nebezpečné a nezodpovedné voči posádke vášho auta, ale aj voči ostatným vodičom. Akokoľvek dobrý šofér ste, brzdiť na snehu na letných gumách, je absolútny hazard a to nehovoríme o tom, ako „bezpečne“ sa bude cítiť napríklad vaša manželka vo svojom neprezutom aute.
Väčšina majiteľov áut prezúva počas jesene, v našich končinách najčastejšie v novembri, kedy teplota ráno klesne pod 5 - 7 stupňov. Napríklad ak jazdíte od skorého rána do večera, odporúčame vám pneumatiky prezuť. Ak však jazdíte iba cez deň, môžete počkať, kým aj cez deň nebude menej ako 7 stupňov, keďže vyššia teplota nie je pre zimné kolesá vhodná.

prezuvanie pneumatik pneuservis robson

Ako prezúvame? Všetko máte pod kontrolou.

Ak sa objednáte na presný čas na tel. č. 037/65 59 504, alebo emailom: info@robsonauto.sk, nebudete čakať, pretože u nás si vážime váš čas. V areáli ROBSON Autocentra pohodlne zaparkujete, prijímací technik si auto prevezme a vás usadí v čakárni, aby ste mohli celý proces v pohodlí sledovať a oddychovať. K dispozícii je občerstvenie, televízor, časopisy, wi-fi pripojenie, aj zástrčka, ak by ste si potrebovali pripojiť notebook a napríklad pracovať.
Ak si nie ste istý, či sú vaše zimné pneumatiky ešte „použiteľné“, náš technik skontroluje ich stav a v prípade potreby vám navrhne a zariadi kúpu nových.
Pneumatiky prezúvame na najmodernejších prístrojoch, používame vyvažovačku HUNTER s certifikovaným testom a s automatickým laserovým meraním. Ponúkame aj ošetrenie a uskladnenie pneumatík.
Na požiadanie vám tiež spravíme geometriu vozidla, pretože pri zle nastavenej geometrii sa rýchlejšie opotrebúvajú pneumatiky a zvyšuje sa spotreba.

autoservis, pneuservis nitra robson

Prečo ROBSON Autocentrum? Najmodernejšia technika, precízna práca a niečo navyše. 

Naši zákazníci, ktorí sa k nám opakovane vracajú, hovoria, že to, čo si u nás cenia najviac, je kvalitná práca a osobný prístup. Teší nás, že oceňujú špičkové vybavenie servisu, ale aj individuálne riešenie každého vášho problému s autom. Prijímací technik s vami vždy preberie každý krok, poradí, navrhne riešenie a až po dohode s vami sa pustí do realizácie. V prípade záujmu môžete samozrejme konzultovať aj s mechanikmi, ktorí vám všetko vysvetlia.

Ponúkame vám tiež možnosť dohodnúť si na jeden deň viac služieb - autoservis, pneuservis, prípadne technickú alebo emisnú kontrolu. Ak by úkony trvali dlhšie, nemusíte čakať u nás, po dohode máte v cene služby odvoz alebo taxislužbu.

Nezabudnite, zima, sneh a námraza nepočkajú, zastavte sa na prezutie v ROBSON Autocentre v Janíkovciach alebo sa objednajte na tel. č. 037/65 59 504, prípadne emailom: info@robsonauto.sk. Teraz navyše AKCIA - 30% zľava na prezutie a uskladnenie pneumatík!

akcia na prezuvanie zimne pneu nitra

 

ROBSON Autocentrum 037/65 59 504

Dlhá 124, 949 07 Nitra - Janíkovce

037 / 65 59 504

info@robsonauto.sk

www.robsonauto.sk