Schudnite rýchlo a natrvalo – bez hladovania a cvičenia! Dá sa to!

dátum: 23.10.20-23:19

Hľadáte naozaj účinný spôsob, ako schudnúť? Bojujete s prebytočnými kilami, a nie a nie vyhrať? Vyčítate si, že nemáte pevnú vôľu a cítite sa ešte horšie? Prestaňte sa trápiť - máme riešenie, ktoré vám pomôže rýchlo a natrvalo!

„Menej jedz, viac sa hýb.“ Takúto radu vám vysype z rukáva asi každý, kto nemá problémy s nadváhou. To znamená, že vôbec nevie, ako sa cíti človek, ktorý každý deň maskuje nežiadúce kilá veľkým a neforemným oblečením a váha v kúpeľni je jeho nepriateľ na život a na smrť. Keby to bolo také ľahké... lenže ono nie je.

schudni rychlo a bez namahy notra diagnostika tela


Menej jesť – lenže čo jesť a koľko a kedy, aby sme dodali telu všetky živiny a pritom nehladovali, alebo nevynechali dôležité živiny, čím by sme si mohli vážne poškodiť zdravie? A hýbať sa – lenže aký pohyb, ako často, aby sme zase neurobili viac zla ako dobra? A čo keď nás v pohybe obmedzuje zdravotný stav? Bez odpovedí na tieto otázky - bez zistenia skutočného stavu vášho tela, je akýkoľvek plán chudnutia len varenie z vody a riziko poškodenia zdravia.

ilizi poradca zdravia nitra

Diagnostika tela je základ úspechu
Vieme, že každý človek má iný metabolizmus, iné spaľovanie prijatých kalórií, inak si ukladá tuk Kým niekto je za štyroch a stále vyzerá ako prútik, inému stačí dlhší pohľad na veterník a hneď je na váhe pol kila navyše. Netreba sa preto trápiť, treba vedieť, ako na tom vaše telo je. Skôr než začnete s hocijakou aktivitou s cieľom schudnúť, mali by ste poznať svoj stav. Na diagnostiku stavu vášho tela používame prístroj IN BODY 370S, ktorý ako jediný dokáže odhaliť, kde sa nachádza váš vnútorný tuk a určiť jeho presné hodnoty, či má vaša nadváha vplyv na krvný tlak alebo cukrovku, ako ste na tom so svalovou hmotou a ďalšie parametre.

diagnostika tela pre chudnutie nitra

Diagnostika tela prístrojom trvá pár minút, následne zhodnotíme výsledky a zostavíme vám špeciálny diétny plán - vyváženú diétu, pomocou ktorej dostaneme tieto hodnoty späť do normálu. Pozor, vyvážená, čiže nie jednostranná, diéta, je kľúčová vec. Telo dostane všetky živiny, takže vás nebude bolieť hlava z nedostatku cukru, nebudete hladní, naopak, budete plní energie. Výsledky na váhe uvidíte už o 14 dní! A nielen vy, aj vaše okolie...

chudni jednoducho nitra

100% výsledok, 0% námahy
Znie to dobre, však? Až tak dobre, že človek začne hľadať, kde to má háčik... Nikde! Skutočne vám ponúkame možnosť, ako sa konečne zbaviť nežiadúcich kilogramov bez toho, aby ste museli hladovať, alebo sa trápiť v posilňovni.
Vtip je v tom, že nejdeme cestou „každému rovnaký plán“, ako to často býva. Výsledky meraní nám poskytnú presný obraz stavu vášho tela. Úprava stravy presne na mieru zase zaručí, že nebudete hladovať, chudnutie bude príjemné a možno až prekvapujúco rýchle. Ďalšie pravidelné merania sú veľkou motiváciou, pretože sami uvidíte, ako sa vaše hodnoty zlepšujú a z nenávidenej váhy sa čoskoro stane najlepší kamarát. Za 6 mesiacov na nej môže svietiť aj o 20 kg menej!
Pomohli sme už stovkám spokojných klientov. Niektoré fotografie „pred a po“ nájdete aj na našej stránke schudni-rychlo.sk . Ak sa vaše fotky podobajú viac na tie „pred“, kontaktujte nás, vyriešime váš problém s nadváhou!

premena s chudni rychlo nitra

Majiteľ Ľuboš Ilizi: „Každému klientovi sa venujem osobne.“
Ľuboš Ilizi je bývalý profesionálny športovec. Rozhodol sa pomáhať ľuďom, ktorí chcú schudnúť preto, lebo nie sú spokojní s tým, ako vyzerajú: „Každý sa chce páčiť, či už sám sebe, alebo okoliu, to je prirodzené. A keď sa niekto necíti dobre s kilami navyše, hanbí sa za „pneumatiky“ okolo pása, rozumiem tomu, stačí prísť, veľmi rád pomôžem.“
Ďalšiu skupinu klientov tvoria ľudia so zdravotnými problémami. Ľuboš hovorí: „Nie každý človek, ktorý chce zhodiť, si teraz hneď môže obuť tenisky a začať behávať, alebo si povedať, že nebude večerať a je to. Jednoducho mu to zdravie nedovolí. Ale aj týmto ľuďom viem pomôcť schudnúť a zlepšiť zdravie. Každému klientovi sa venujem osobne a ak je to potrebné, konzultujem aj s lekármi.“

Pozor! Spustili sme eshop s bohatou ponukou produktov - od chutných diétnych polievok a hlavných jedál, cez účinné urýchľovače diét, až po zdravé chuťovky a mnoho ďalšieho. Klikajte a objednávajte, v rámci Nitry vám tovar radi dovezieme zadarmo až domov!

shudni rychlo nitra eshop

Ak chcete schudnúť bez námahy a rýchlo, neváhajte a kontaktujte nás hneď alebo kliknite na náš eshop! Nemáte čo stratiť, môžete len získať. Vlastne jediné, čo stratíte, sú prebytočné kilogramy... a získate skvelú postavu, vyššie sebavedomie, pevnejšie zdravie, rýchlejší metabolizmus, celkovo lepší pocit a obdiv okolia!

 

SCHUDNI RÝCHLO

Diagnostika Tela s.r.o.

Piaristická 1, Nitra

info@schudni-rychlo.sk
0944 181 033

otváracie hodiny:

PO-PIA: na objednávku, SO-NE: zatvorené

www.schudni-rychlo.sk/
www.facebook.com/SchudniRychloNR/
www.instagram.com/schudni_rychlo/

ESHOP

https://www.schudni-rychlo.sk/eshop/

 

riesenia problemov s nadvahou nitra