Ako zvýšiť kontrolu a disciplínu zamestnancov vášho vozového parku?

dátum: 04.12.20-09:22

Zamestnanci sú jednou z najdôležitejších zložiek pracovného procesu a vašej firmy. Sú zdrojom výkonu, za ktorý dostávajú adekvátnu odmenu. Aj takýto zdroj musí byť ale pod kontrolou, pretože nie vždy sa dá spoľahnúť len na čestné slovo. Preto, ak potrebujete do svojej firmy zaviesť poriadok a kontrolu, neváhajte využiť monitoring vozidiel.

S rozvojom moderných komunikačných systémov sa objavila technická schopnosť diaľkovo ovládať aj jednotlivé objekty, ktoré tvoria súčasť našej práce a života. Moderné technológie umožňujú prijímať nielen geografické súradnice, ale aj online sledovanie v reálnom čase. Preto, ak ste si založili novú s.r.o. a máte veľký vozový park, monitoring vám pomôže sa o všetko postarať.

GPS lokátora

Aké výhody získate monitoringom vozidiel?

V prvom rade lepšiu disciplínu, úsporu paliva, znížené kilometre, prestoje a ďalšie výhody. Obrovská funkčnosť systému vám umožňuje riešiť celý rad obchodných úloh! 

Nepretržitý GPS monitoring vozidiel je zrejmý spôsob, ako zlepšiť efektívnosť akéhokoľvek vozového parku bez ohľadu na rozsah a špecifiká činností spoločnosti. Pomocou takéhoto riešenia budete vždy vedieť o umiestnení svojich vozidiel. 

Spotreba paliva pod kontrolou

Neefektívna spotreba paliva je jedným z ďalších hlavných problémov majiteľov vozového parku. S týmto typom dopravy sa navyše spájajú aj najbežnejšie druhy podvodov s palivami, ktorých riziko vždy existuje pri absencii riadnej kontroly paliva.

Vďaka synchronizácii technológií GPS a meračov hladiny paliva v nádrži a pokročilého softvéru vám toto riešenie umožní:

Vyskúšajte a uvidíte, že to funguje. GPS monitoring vám aj vašej firme určite prospeje.

Zdroj obrázka:Billion Photos/Shutterstock.com