ROBSON Autocentrum – všetko pre vaše auto na jednom mieste

dátum: 25.01.21-07:00

Hľadáte spoľahlivé autocentrum, kde sa o vaše auto postarajú ako o vlastné? Už vás nebaví chodiť z miesta na miesto, chcete všetko vyriešiť „pod jednou strechou“ - servis, pneumatiky, poistné udalosti aj povinné kontroly? Navštívte ROBSON Autocentrum v Nitre - Janíkovciach a máte po starostiach!

Jedno číslo na všetko – 037/65 59 504

S autom je to podobné ako s akýmkoľvek iným „miláčikom“, napríklad so psíkom. Ak ho niečo trápi, utekáme k veterinárovi. A s autom do servisu. Ak ste chovateľ, zrejme súhlasíte s tým, že mať spoľahlivého veterinára, ktorý vie urobiť všetky vyšetrenia a zákroky, šetrí čas aj peniaze. Ak ste vodič, určite to isté oceníte aj v autoservise.

ROBSON Autocentrum je presne to miesto, kde sa o vaše auto postaráme komplexne, v jednom areáli na Dlhej 124 v Janíkovciach. Stačí jedno jediné telefónne číslo a všetky problémy s vaším autom sú vyriešené. Ak potrebujete autoservis, pneuservis, servis klimatizácie alebo akýkoľvek iný servis, STK, EK či Kontrolu originality, volajte 037/65 59 504.

autocentrum nitra robson janikovce 

TK, EK, KO – vybavené bez starostí

Nikto ich nemá rád, ale každý ich musí absolvovať. Ak nechcete byť po týchto kontrolách k.o., privezte svoje auto k nám. Ponúkame dokonalú prípravu a absolvovanie technickej a emisnej kontroly, ako aj kontroly originality. Ak využijete našu „Kontrolu bez starostí“, získate prehliadku pred EK a TK, v prípade zistenia chyby okamžitú opravu po konzultácii so zákazníkom a následne samotné absolvovanie kontroly za vás. Platíte len za „spôsobilé“ vozidlo, inak máte službu zadarmo!

stk technicka kontrola originality nitra janikovce 

Aby sme všetko skontrolovali naozaj dôkladne, používame kalibrované brzdové stolice na kontrolu bŕzd, na kontrolu svetiel zase prístroj, ktorý je určený pre najmodernejšie svetlomety. Pri dovoze vozidiel zo zahraničia vykonáme všetky povinné kontroly a zabezpečíme prihlásenia vozidla na úrade.

 Zároveň ponúkame mimoriadnu odmenu za vernosť – ak si dáte odstrániť chyby, ktoré sa zistia pri technickej a emisnej kontrole v našom Autocentre, opakovanú kontrolu máte zadarmo a pritom získavate veľmi zaujímavé zľavy na náhradné diely!


Auto a pneuservis – odborníci a špičkové stroje

Hovorí sa, že dobrý automechanik je na nezaplatenie, asi ako dobrý zubár. Taký, ktorý naozaj rozumie svojej práci a vášmu autu, pracuje spoľahlivo, rýchlo a všetko vám vie vysvetliť. Sme radi, že vám môžeme ponúknuť služby práve takýchto fachmanov a špičkové prístroje v našom autoservise a pneuservise.

autoservisy nitra - robson janikovce

Naša ponuka:

- oprava vozidiel všetkých značiek,
- rýchloservis,
- pravidelné servisné kontroly vozidiel,
- najmodernejšia diagnostiku chýb všetkých druhov osobných a ľahkých nákladných vozidiel pomocou značiek BOSCH a TEXA,
- sústruh na brzdové kotúče priamo na vozidle.

autoservis nitra janikovce 

Aj o vaše pneumatiky sa postaráme v hygienickom a čistom prostredí ROBSON pneuservisu:

- výmena pneumatík na najmodernejších prístrojoch,

- uskladnenie a ošetrenie pneumatík,

- vyvažovačka HUNTER s certifikovaným testom a s automatickým laserovým meraním,
- rýchle merania a nastavovanie geometrie automobilov prostredníctvom špičkového zariadenia značky HUNTER HawkEye Elite 3D.

pneuservis robson janikovce

Autoumyváreň, klimatizácie a ďalšie služby

Pravidelné umývanie auta a čistenie interiéru pomáha dlhodobo udržať dobrý stav vášho štvorkolesového spoločníka. Síce neexistuje univerzálna odpoveď na to, ako často treba auto umývať, ale naše skúsenosti hovoria, že pri bežnej prevádzke je vhodné prísť do autoumyvárne raz mesačne. V našom areáli v Janíkovciach ponúkame ručné umývanie s tepovaním a vysávaním.

Medzi naše komplexné služby „pod jednou strechou“ patrí aj čistenie klimatizácií ozónom a tiež údržba, servis a plnenie klimatizácií prístrojmi TEXA 712R aj pre nový typ chladiva. Poskytujeme aj komplexné opravy karosérie a laku vozidiel všetkých značiek vysoko odolnými farbami SPIES HECKER, certifikované klampiarske služby a mnohé ďalšie.

akciova ponuka na autoservisne sluzby nitra

zlava na nahrDNE DIELY NITRA ROBSON AUTOCENTRUM

Stačí, ak si do vášho mobilu uložíte jedno číslo a vaše problémy s autom sú vyriešené!

ROBSON Autocentrum 037/65 59 504

Dlhá 124, 949 07 Nitra - Janíkovce

037 / 65 59 504

info@robsonauto.sk

www.robsonauto.sk