Ako sa znova postaviť na vlastné nohy a založiť novú firmu?

dátum: 03.12.20-04:06

Nielen v dôsledku súčasnej situácie, ale ani za bežných podmienok nie je založenie novej firmy jednoduché. Okrem veľkých investícií, musíte myslieť aj na zamestnancov, predmet podnikania a samozrejme aj svoju rodinu.

Niektoré kroky si ale môžete výberom špeciálnych služieb zjednodušiť. A ak neviete, ktoré to sú, čítajte ďalej. 

zakladanie novej sro

Založenie novej s.r.o. v roku 2020

Založenie novej firmy je dlhým administratívnym procesom, ku ktorému potrebujete nielen financie, ale aj čas. Ušetriť oboje môžete výberom služieb, s ktorými bude zakladanie novej s.r.o. v 2020  oveľa jednoduchšie. 

Výberom už predzaloženej firmy môžete ušetriť na základnom imaní aj čase, ktorý potom môžete venovať svojej rodine alebo inováciám v novej firme. Vyhnete sa registračným poplatkom, čakacím dobám a stresu, ktorý bude na vás „číhať“ na každom jednom kroku.

Vyberte si virtuálne sídlo 

K založeniu spoločnosti potrebujete aj vhodné sídlo, s ktorým sa môžete zapísať do Obchodného registra. Klasická kancelária je možno pohodlná, no často drahá a náročná na prevádzku. 

Výberom vhodného virtuálneho sídla môžete spojiť príjemné s užitočným. Nemáte starosti s hľadaním vhodného miesta a pritom za lacný peniaz a krátky čas získate pre svoju firmu potrebné označenie. 

Nezabudnite na vozový park

Ten je dnes ďalším základným doplnkom a pilierom podnikania. Zabezpečujete vďaka nemu prepravu tovaru a pokrývate služby, na ktoré by ste si museli niekoho prenajímať. Ak však využívate ako palivo Diesel, myslite aj na pravidelnú údržbu DPF filtra. Jeho výmena je možno finančne nákladná, no ak si vyberiete servis, ktorý vám dá filter pevných častíc vo výhodnej cene, môžete dobre ušetriť. V biznise je predsa dôležité každé jedno euro.

Tak vyberajte správne a určite bude váš štart jednoduchší a rýchlejší.

Zdroj obrázka: M-SUR/shutterstock.com