Kozmetický salón Simona Jašíková – miesto pre zdravie a krásu vašej pleti

dátum: 02.04.20-15:40

Máte unavenú pleť akoby bez života? Trápia vás pigmentové škvrny, vrásky či starnutie pleti? Ak chcete vyzerať mladšie, mať zdravú a krásnu pleť a užívať si obdivné pohľady okolia, využite služby Kozmetického salónu Simona Jašíková!

Pre dámy aj pánov v každom veku

Vaša pleť si v každom veku vyžaduje inú starostlivosť a inú kozmetiku. Preto vašu návštevu začnem vstupnou konzultáciou zdarma, ktorej súčasťou je odborná diagnostika pleti. Zo širokého spektra účinných ošetrení vyberiem optimálne riešenie vášho problému a po ošetrení poradím aj kozmetické prípravky pre domácu starostlivosť. V absolútnom súkromí sa budem venovať len vám, pretože viem, ako veľmi je dôležitý osobný a diskrétny prístup ku každému zákazníkovi...

kozmetika nitra kozmeticky salon jasikova simona

 

Vrásky nemajú šancu

V Salóne Simona Jašíková ponúkam hĺbkové čistenie pleti, peeling, masáž tváre a dekoltu – pretože len správne ošetrená a zdravá pleť môže byť krásna. V boji proti vráskam a pre celkové omladenie pleti majú vynikajúce výsledky špeciálne procedúry ako diamantová dermabrázia, mezoterapia, chemický peeling Mezosystém MCCM a rádiofrekvencia. Pomáhajú pri únave, spomaľujú proces starnutia a tvorbu vrások. Vyskúšajte napríklad liftingové ošetrenie kozmetikou Skeyndor Global lift a budete sa cítiť ako znovuzrodená...

proti unave, tvorbe vrasok liftingove osetrenie skeyndor nitra
Pre zaneprázdnené dámy, ktoré nemajú čas ani chuť sa každý deň líčiť a upravovať, ponúkam možnosť dať si urobiť permanentný makeup. Ak sa chcete hneď ráno zobudiť upravená a krásna a nemusieť sa niekoľkokrát denne pred zrkadlom kontrolovať, neváhajte a objednajte sa.

mezoterapia nitra

Aj páni už dnes chcú dobre vyzerať, našťastie... Ak patríte medzi nich, príďte na ošetrenie pleti, úpravu obočia, masáž tváre alebo ktorúkoľvek inú procedúru. Možno váhate, pretože ste doteraz ku kozmetičke nechodili, prípadne nemáte práve najlepšiu skúsenosť. Môžem vás uistiť, že vaša návšteva bude diskrétna a že budete s výsledkom spokojný.

Kozmetika Charlotte Meentzen – zaslúžite si to najlepšie

V Kozmetickom salóne Simona Jašíková pracujem len s odskúšanými prípravkami vysokej kvality. Používam vysoko účinnú kozmetiku nemeckej značky Charlotte Meentzen, ktorá už 85 rokov vyvíja a vyrába kozmetiku pre celé telo a všetky typy pleti. Produkty Charlotte Meentzen sú certifikované najprísnejšími požiadavkami, ktoré zaručujú, že kozmetika neobsahuje živočíšne výťažky, parabény a silikóny a nie je testovaná na zvieratách. Výsledkom je starostlivosť o krásu pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Pre tých, ktorí si chcú dopriať niečo jedinečné.

kozmetika chartlotte meentzen nitra

Produkty si môžete kúpiť priamo v salóne a používať pri domácej starostlivosti, aby ste ešte zvýšili a predĺžili účinok ošetrenia.

Krásne nechty sú vizitkou vašej krásy

Určite budete súhlasiť so mnou, že upravené pekné nechty právom pútajú pozornosť. Naopak, pohľad na dolámané, zničené, zažltnuté nechty a popraskanú kožu okolo ich, nie je nič príjemné, nehovoriac o zdraví. Preto vám ponúkam profesionálne ošetrenie nechtov a nechtový dizajn podľa vášho želania – či už japonskú manikúru, gélové nechty s použitím lakov Ruscona alebo úpravu vašich prirodzených nechtov gélom.
Japonská manikúra je vhodná pre namáhané a zničené nechty, a to nielen pre dámy, ale aj pánov. Je to výnimočná metóda na ošetrenie prirodzených nechtov, ktorá využíva unikátnu zmes vitamínov, minerálov včelieho vosku a parafínu. Vďaka týmto látkam chráni nechty pred štiepením a lámaním, nechty sú hladké a lesklé a účinok trvá niekoľko týždňov.

Každá žena bez rozdielu veku môže byť krásna, upravená a spokojná. A rovnako aj každý muž...

Vždy ma poteší, keď vám môžem pomôcť a keď vidím pozitívne výsledky mojej práce a samozrejme aj kvalitnej kozmetiky. Ak sa chcete znovu cítiť mlado, vyzerať sviežo, pozdvihnúť si sebavedomie alebo si oddýchnuť v príjemnom prostredí, poradiť sa, zrelaxovať, som tu pre vás – Kozmetický salón Simona Jašíková v priestoroch salónu Desiree na Štúrovej 103/A. Pracujem na objednávky a mojim zákazníkom vždy vychádzam v ústrety. Môžete prísť autom, parkovanie je bezproblémové, prípadne autobusmi číslo 8, 18, 21. V salóne Desiree si môžete dať urobiť aj manikúru, japonskú manikúru či nechtový dizajn, takže odídete TIP TOP.

kozmeticky salon nitra jasikova simona
 

Kozmetika Simona Jašíková

Štúrova 103/A , Nitra

(v priestoroch salónu Desiree)

objednávky: 0908 164 462

kozmetikasimona.sk