Káva na jedno stlačenie

dátum: 30.10.20-11:59

Varenie kávy nemusí byť viac trápením. Pripravte si vami obľúbenú kávu podľa predstáv len s pomocou jedného tlačidla.

Po príprave kávy to v kuchyni vyzerá katastrofálne. Napeňovač mlieka vás sklamal, káva má od tej kvalitnej poriadne ďaleko a nielenže ste sa pri výrobe kávy obarili, odniesla si to aj celá kuchynská linka. Zjednodušte si celkový proces prípravy kávy tým, že si zvolíte kávovar, ktorý toto všetko urobí za vás. Niekoľko konkrétnych typov nájdete aj v akciovom letáku NAY. 

 

kavovar je klucovy pri priprave kavy

 

Jednoduchá manipulácia

Pijete kávu denne, no nechcete to preháňať s množstvom kofeínu? Plnoautomatický kávovar bude vaším každodenným pomocníkom. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, automatickej pamäti a nenáročnej obsluhe si vás tento skvele fungujúci prístroj získa. Niektoré kávovary navyše ponúkajú aj dvojitú prípravu kávy. Vy si tak môžete tento lahodný nápoj vychutnávať naraz spoločne s partnerom a ani jeden z vás nebude musieť čakať. 

 

Nevyžaduje si žiadnu extra prípravu

Viete, čo celková príprava kávy obnáša? Stačí stlačiť tlačidlo a kávovar urobí všetko za vás. Nebudete sa tak viac trápiť zdĺhavým postupom pri príprave kávy, plnoautomatický kávový prístroj bude totiž kedykoľvek pripravený na použitie. Keď bude káva hotová, môžete si ju po dúškoch vychutnávať. 

 

Nenáročné používanie

To, že príprava kávy bude rýchla a jednoduchá, je samozrejmé. U tejto technológie však oceníte aj nenáročnú obsluhu s jednoduchou údržbou. Pripravte sa na fakt, že u vás doma výrazne stúpne spotreba kávy, no nezabúdajte, že jej kvalita sa v značnej miere odvíja od voľby kávových zŕn. Ich výber tak nepodceňujte.

 

Riešením na uľahčenie prípravy kávy sú plnoautomatické kávovary. Len s ich pomocou sa totiž jediným dotykom dopracujete od kávového zrnka až po šálku lahodnej kávy. Z ponuky akciových letákov na Kupino.sk si určite vyberiete kávovar podľa vašich preferencií a predstáv.

 

Zdroj obrázka:

baranq / Shutterstock.com