Langošovňa - konečne čerstvé poctivé langoše v Nitre!

dátum: 26.10.20-10:54

Máte chuť na čerstvý voňavý domáci chrumkavý langoš ako od babičky a neviete, kde by ste taký dostali? Určite vyskúšajte skvelé langoše z Langošovne v Nitre na Golianovej ulici, pri Mestskej hale.... - zaručujeme, že jeden nebude stačiť!

Klasické langoše alebo Špeciál?

Vaša rodina chce langoše a vám sa nechce „špiniť“ kuchyňu? Alebo máte langoše radi a jednoducho ich neviete robiť? Príďte k nám do Langošovne, pečieme vždy len čerstvé langoše a podávame ich s rôznymi prílohami, od klasických cesnakových, cez syrové, s kečupom až po špeciality.

langose nitra

langosovna nitra ponuka langosov special

Pre verných zákazníkov vždy niečo navyše

Naši zákazníci chodia z celej Nitry a okolia, pretože sa presvedčili, že naše langoše sú poctivé, žiadne ohrievané „žuvačky“. Náš personál ich pečie na počkanie priamo pred vami, čo sa už tak často nevidí. Ak vám naše langoše zachutia, príďte zas a staňte sa našim verným zákazníkom. S našou vernostnou kartou máte 10. langoš zdarma a zaradíme vás aj do žrebovania o skvelú dovolenku.

langose v nitre 9+1 zadarmo

Chutné vafle, ktoré si zamilujete

Okrem toho si u nás môžete dať aj pravé belgické vafle, chutnú kávu a nealko nápoje. Potešte vaše deti! Poslúchali u starých rodičov? Darilo sa im v škole? Odmeňte ich našimi skvelými vaflami s jahodami a banánom. Alebo sa k vám ohlásili nečakaní hostia a nemáte im čo ponúknuť? Žiadny problém! Príďte si k nám po čerstvé chrumkavé vafle s čokoládou, džemom či ovocím. Hostia sa budú zalizovať...

vafle s ovocim a belgickou cokoladou nitra

Nadýchané dobre vykysnuté cesto do chrumkava upečené, k tomu cesnak, kečup a strúhaný syr …. alebo čerstvá sladká chuťová bomba – dáte si? Ak vás prepadne chuť na niečo dobré, čerstvé a rýchlo hotové – či už langoše alebo vafle - príďte k nám! Tešíme sa na vás v našej Langošovni - od pondelka do soboty od 13 do 20.00! Prijímame aj platobné karty.

 

Langošovňa Nitra - čerstvé langoše a vafle


Golianova 621, pri Mestskej hale

0904 193 164

Pondelok - Sobota: 13:00 - 20:00
Pridajte sa k našim fanúšikom na Facebooku a sledujte nás

langosovna langosaren nitra