Inlingua otvára nový školský rok 2019/2020

dátum: 05.06.20-04:26

V súčasnosti je inlingua jednou z najväčších spoločností, ktoré poskytujú jazykové služby na svete a najväčšou v Európe. Má viac ako 340 škôl na 4 kontinentoch. Náš úspech je založený na metóde, vďaka ktorej sa študent rýchlo a efektívne naučí cudzí jazyk.

O nás

V inlingua používame vlastné učebné materiály, ktoré si môžete zakúpiť na recepcii školy. Úspech našej školy je založený na metóde, ktorá je zameraná na hovorenie (študent hovorí asi 80% času). Naše služby zahŕňajú jazykové kurzy, ale aj prekladateľské služby (súdne aj súkromné preklady), tlmočenie, štúdium v zahraničí a jazykové certifikáty. Viac informácií o našej metóde nájdete TU.

Inlingua - jazykové kurzy

Naše kurzy/ testovanie/ prihlásenie

Nové kurzy sa otvárajú pri min. počte študentov 4, max. je v skupine 8 študentov. Ak by ste mali záujem, môžete pristúpiť aj do existujúcej skupiny, pokiaľ v skupine je miesto a ste na potrebnej úrovni.

Nové kurzy sa otvárajú podľa počtu záujemcov priebežne celý rok. Naša inlingua metóda je zameraná na hovorenie a aj preto je v skupine maximálne 8 študentov, aby mali čo najväčší priestor správne sa vyjadrovať a komunikovať v danom jazyku pod odborným dohľadom učiteľa.

Inlingua - jazykové kurzy nitra

Ak ste sa už Vami vybraný jazyk učili, je vhodné si spraviť test na našej stránke TU.  Podľa jeho výsledku Vás zaradíme do vhodnej skupiny. Tento test môžete napísať aj priamo v škole v pon-štv 11,00-18,00, pia od 09,00-16,00 (odporúčame prísť min. hodinu pred záverečnou).

Inlingua - jazykové kurzy nitra

Ak by ste mali záujem sa do kurzu prihlásiť, môžete tak urobiť osobne v prac. dni od 11,00-18,00 (v piatok     od 09,00-16,00) tak, že vyplníte prihlášku a uhradíte zápisné vo výške 30€ (to sa potom pri platbe odpočíta z ceny kurzu). Prihláška sa dá vyplniť aj online TU.

 

Kurzy pre dospelých

Inlingua - jazykové kurzy pre dospelých

 

Kurzy pre deti a tínedžerov

Inlingua - jazykové kurzy pre deti a tínedžerov

 

DOTS (3-5 ROKOV)

DOTS First English program zameraný na získavanie jazykových schopností zábavnou formou pre deti predškolského veku (3-5 rokov).

Inlingua -  zábavné jazykové kurzy

 

Mini – skupiny (všeobecný jazyk, business jazyk, špecializované kurzy)

Inlingua - jazykové kurzy v mini skupinách

 

Online výučba

Prezenčnú výučbu je možné doplniť o iOL learning.

Inlingua - online výučba

V prípade záujmu o naše jazykové kurzy, či o poskytnutie ďalších informácií, nás, prosím, navštívte alebo kontaktujte:

 

inlingua® Nitra

Schurmannova 8

Staré Mesto

94 901 Nitra

Mobil: +421917 749 161

            +421948 925 499

            +421907 050 255

E-mail: nitra@inlingua.sk

Facebook

www.inlingua.sk