OK PIZZA - Pravá talianska pizza v Nitre

dátum: 29.01.20-05:01

OK Pizza v Nitre pokračuje vo svojej tradícii kvalitnej prípravy a talianskej receptúry na novej adrese. Príďte si vychutnať výbornú pizzu priamo do pizzérie alebo využite donášku až k vám a v pohodlí domova ochutnajte Taliansko.


OK PIZZA - záruka spokojnosti

Majiteľom pizzérie je pán Tomáš Vavrovič, ktorý neváhal ani chvíľku a na ponuku otvorenia svojej vlastnej pizzérie reagoval pozitívne a nadšene. Smerovanie pizzérie bolo jasné – chcel pripravovať pravú a chutnú pizzu ako z Talianska.

 OK Pizza Nitra talianska pizza donáška reštaurácia bezpeková pizza


Svoju prácu má skutočne rád a preto mu vždy na tvári nechýba úsmev a dobrá nálada. Rád sa so zákazníkmi rozpráva a udržiava vzťahy v priateľskej rovine. Záleží mu na kvalite a spokojnosti zákazníkov a vďaka tomu si vždy môžete byť istý, že v OK PIZZA nájdete pravú pizzu ako z Talianska, pripravenú z čerstvých surovín a od
profesionálneho talianskeho šéfkuchára,
ktorú si môžete vychutnať aj u vás doma, alebo kdekoľvek inde - využite možnosť donášky. 

Pre zachovanie prvotriednej kvality sa Tomáš rozhodol zvládnuť majstrovstvo v pečení talianskej pizze. Pod dohľadom skúseného talianskeho šéfkuchára postupne ovládol toto "umenie" a dokonca si ho tak zamiloval, že dnes nie je výnimkou, že ho stretnete aj pri peci ako pripravuje ďalšiu voňavú dobrotu.

  OK Pizza Nitra talianska pizza donáška reštaurácia bezpeková pizza

V súčasnosti nájdete prevádzku na novej adrese – na Štefánikovej triede 54, vedľa Prima banky. V týchto priestoroch si môžete pohodlne objednať a vziať pizzu so sebou, alebo si ju vychutnať priamo v reštaurácii, či využiť donášku až k vám domov.

 

Kvalitné suroviny a výroba – základ pravej pizze ako z Talianska

Rokmi budovaná receptúra pochádzajúca z Talianska, taliansky šéfkuchár a prvotriedne suroviny stoja za dlhoročnou spokojnosťou zákazníkov. V OK PIZZA jednoducho vedia, že iba z kvalitných a čerstvých surovín je možné pripraviť naozaj výbornú pizzu s chuťou Talianska.

OK Pizza Nitra talianska pizza donáška reštaurácia bezpeková pizza

Nie je pizza ako pizza. Ak si potrpíte na kvalitnej chuti, z ponuky OK PIZZA si určite vyberiete. Vašu obľúbenú pizzu si môžete vybrať z dvoch veľkostí – 33 cm a 45 cm. Bohatú ponuku si môžete pozrieť TU.

Prvoradá je spokojnosť zákazníka, preto, ak vám nejaké kombinácie príloh jednoducho nechutia, stačí povedať a podľa vášho želania vám ich vymenia. V OK PIZZA urobia všetko preto, aby ste boli s pizzou spokojní a radi sa vrátili. Myslia na všetky skupiny zákazníkov, preto si jednoducho pri objednávaní môžete zvoliť výbornú Bezlepkovú pizzu, na ktorú sú značne pyšní.


OK PIZZA – blízko k Vám

Pravú taliansku pizzu si môžete dopriať naozaj jednoducho.

OK Pizza Nitra talianska pizza donáška reštaurácia bezpeková pizza


Navštívte prevádzku na Štefánikovej triede 54 v Nitre a vyzdvihnite si svoju obľúbenú pizzu. Druhou možnosťou je, že si ešte teplú pizzu vychutnáte priamo v reštaurácii prevádzky. A samozrejmosťou je donáška až k Vám domov – v rámci Nitry a v okruhu 15 km (podľa dohody aj ďalej). Pizzu si môžete objednať na tel. č.: 0911 890 652.

 

Ponuka pre zákazníkov Pečiatkárni: 

k obľúbeným nápojom si objednajte našu pizzu.  Dovezieme ju raz-dva a neplatíte donášku. 

 

Pozrite si aktuálny ponukový list prevádzky OK PIZZA a vyberte si podľa svojej chuti ešte dnes.

pizzeria nitra OK Pizza Nitra donáška

ponuka OK pizza objednavky telefonicky prava talianska pizza

 

 

OK Pizza Nitra

Štefánikova trieda 54
949 01 Nitra

Otvárcie hodiny:

Po-Št: 10.00 - 21.00h

Pi-So: 10.00 - 23.00h

Ne: zatvorené

Objednávky: 0911 890 652

Facebook

www.okpizzanitra.sk