Ako nájsť prácu snov – Identifikujte svoje kvality a pracovné preferencie

dátum: 27.06.22-07:46

Podľa prieskumov každý siedmy Slovák je nespokojný vo svojom zamestnaní. Ak patríte medzi nich, ale stále máte ambíciu s tým niečo urobiť, nechajte si poradiť od profesionála, ktorý pomohol viac ako 100 Slovákom k vysnívanej práci. Sledujte náš seriál - Ako nájsť prácu snov.

Dobrý deň. Volám sa Silvia Lidajová. Na internete ma môžete nájsť pod hlavičkou firmy HR Master. Mám viac ako 18 rokov praxe v rámci riadenia ľudských zdrojov, hlavne v oblasti výberov, vzdelávania a rozvoja zamestnancov. 13 rokov som pracovala na riadiacich pozíciách v nadnárodných spoločnostiach, kde som vyberala ľudí do rôznych tímov, môj nevynímajúc. Dnes pomáham malým a stredným firmám nájsť správnych ľudí na správne miesta. Rovnako pomáham jednotlivcom v objavovaní svojich talentov a silných stránok, aby práca pre nich nebola len zamestnaním, no hlavne výbornou kariérou či dokonca poslaním.

HR Master kariéra nitra práca snov

V seriáli na pokračovanie „Ako nájsť prácu snov“ spolu prepátrame možnosti a spôsoby ako sa ku Vašej vysnívanej práci čo najefektívnejšie dostať. Pripravíme si spolu celú stratégiu hľadania práce, pretože tu ide o viac než len stiahnutie vzoru životopisu a reagovanie na pozície z internetu. Ak chcete skutočne uspieť, je potrebné mať pripravený dobrý plán s dôrazom na svoje prezentačné materiály (životopis, motivačný list). Tiež je nevyhnutné vedieť sa odprezentovať na pohovore, vhodne odpovedať na položené otázky a nebáť sa vyjednávať o platových podmienkach. Spolu sa na to krok za krokom pripravíme.

HR Master kariéra práca snov nitra


Na začiatok je dôležité:

 

HR Master kariéra práca snov nitra

 

Postup:

HR Master kariéra práca snov

Ak neviete definovať svoje silné stránky, resp. na aký typ práce sa hodíte, môžete využiť službu s názvom „Psychodiagnostické posúdenie osobnostného a kariérneho potenciálu“


Teším sa na Vás nabudúce, kedy sa budeme venovať príprave atraktívneho životopisu.


Silvia Lidajová

Facebook

www.hrmaster.sk