Gymnázium, Párovská 1, Nitra patrí dlhé roky k obľúbeným stredným školám

dátum: 23.09.20-20:46

Gymnázium Párovce odovzdá vašim deťom kvalitné vzdelanie, ktoré ich pripraví na ďalšie štúdium. Dôkazom toho sú dobré výsledky v umiestňovaní študentov na univerzitách.

 

Milí záujemcovia o našu školu,

v septembri 2019 uplynulo už 54 rokov od chvíle, kedy bolo založené Gymnázium na Párovskej ulici v Nitre.

 Gymnázium, Párovská 1, Nitra

Škola sa neustále vyvíja a formuje tým, čo do nej vkladáme. Zachovávame z tradície to, čo je pre školu typické - napríklad časopis Nezmar a pridávame niečo nové, mimochodom, z čoho sa tiež stáva dobrá tradícia - takým je Párovský Apríles - koncerty kapiel, v ktorých hrávajú aj naši študenti, Párovský rozhlas , Párovská televízia či Párovská kvapka krvi.

Nezmar časopis

„Naše Párovské gymnázium mi príde výnimočné. Napriek tomu, že patríme medzi päťku najväčších gymnázií Slovenska, vládne u nás pohodová priateľská atmosféra a silný komunitný duch. Nadšenie a kreativita našich žiakov, príprava rôznych spoločných akcií počas roka, veľká ochota spolupracovať s pedagógmi je to, čo z nás spoločne robí Párovčanov.“ hovorí riaditeľ gymnázia PhDr. Martin Chudík.

 Gymnázium, Párovská 1, Nitra

Prečo sa rozhodnúť študovať na Gymnáziu na Párovskej ulici v roku 2020/2021

Viac dôvodov, prečo sa rozhodnúť študovať práve u nás, nájdete TU.

 

Radi vás u nás uvidíme 7.2.2020 na DOD.

Prijímačky na 8 a 4 ročné štúdium budú 11.5 a 14.5. 2020

bilinguálna sekcia 25.3. 2020

Ak Vás osloví naše gymnázium, naše študijné programy, v ďalšom školskom roku môžete k nám patriť aj vy. V uplynulom školskom roku sa k nám prihlásilo 100 záujemcov do španielskej sekcie, 250 záujemcov do štvorročného štúdia gymnázia a 100 záujemcov do osemročnej formy štúdia s rozšíreným vyučovaním matematiky. Všetkým, ktorí sa seriózne rozhodnete študovať u nás, prajeme, aby ste úspešne zvládli prijímacie skúšky a v septembri 2020 sa zaradili medzi Párovčanov!

 

Gymnázium, Párovská 1, Nitra

Gymnázium, Párovská 1, Nitra  Tel.: 037/69 330 11 E-mail: school [at] gpnr.sk www.gpnr.sk Facebook

 

Tel.: 037/69 330 11

E-mail: school [at] gpnr.sk

www.gpnr.sk

Facebook