Novootvorené skrášľovacie štúdio Balance & Lifestyle v Nitre

dátum: 01.06.20-21:18

Dosiahnite rovnováhu medzi vašim telom a životným štýlom v novootvorenom skrášľovacom štúdiu Balance & Lifestyle v Nitre.

Balance &  Lifestyle je nové skrášľovacie štúdio, ktoré sa postará nielen o vašu krásu ale aj zdravie vášho tela. V skrášľovacom štúdiu sa budete cítiť ako v očarujúcej modernej kaviarni s výbornou kávou a priestorom na relax tela a mysle.

balance & lifestyle skrášľovacie štúdio

Našim poslaním je pestovanie tela, ošetrovanie zdravej pleti a udržiavanie jej sviežeho vzhľadu v každom veku. V živote je dôležitá rovnováha tela aj duše, lebo len zdravý človek má zdravé telo, zdravú pleť a cíti sa lepšie. Balance & Lifestyle pre krásnu tvár a krajší deň.

Niečo pre pleť a telo...

Doprajte si jedinečný pocit a rozmaznávajte svoju pleť a telo, ktoré sa vám časom odvďačia.

balance & lifestyle skrášľovacie štúdio - niečo pre pleť niečo pre telo

Starostlivosť o pleť

Starostlivosť o pleť je dôležitou súčasťou nášho života a preto by sme jej mali venovať dostatok času.  Balance & Lifestyle poskytuje kompletnú starostlivosť o pleť ako od procedúr až po samotné poradenstvo zdravej výživy a chýbajúcich prvkov o organizme. Taktiež salón poskytuje kvalitnú kozmetiku vhodnú pre všetky vekové kategórie.

hydratácia pleti - balance & lifestyle nitraúplny detox - balance & lifestyle nitra

Kto povedal, že starostlivosť o pleť je len dámska záležitosť... Mužská pleť je iná a preto si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Najčastejšie problémy súvisia s holením, pleť je podráždená a vysušená. Aj muži majú pleť len jednu, a preto sa o ňu treba dôkladne starať.

Starostlivosť o telo

Ak chcete urobiť niečo pre vaše telo, pomôcť mu tak štúdio Balance & Lifestyle je pre vás to pravé. Štúdio sa v rámci starostlivosti o telo zameriava na Lymfodrenáš, ktorá slúži na podporu detoxikácie organizmu, formovanie postavy a redukcia tuku.

Prístrojové lymfodenáže pomáhajú v boji proti celulitíde, pomáhajú pri opuchoch členkov po nadmernej záťaži dolných končatín, opuchoch očných viečok, posilňujú imunitný systém, pomáhajú pri migrénach a bolestiach hlavy, pri bolestiach krížov, svalov po nadmernej záťaži, odstraňujú kŕčové žily, kŕče v končatinách, sú významné pri poruchách krvného obehu a látkovej výmeny v kĺboch, odstraňujú príznaky starnutia, slabosti, únavy a nespavosti, zaistia pružnú kožu a zdravšie telo.

 

“Cítiť sa dobre, mať elán, šarm, omladnúť a vyzerať skvele."

 

Skrášľovacie štúdio Balance & Lifestyle

Nedbalova 6

949 11 Nitra – Klokočina

 

Tel.: 0908 541 849

balance.nitra@gmail.com

Facebook

 

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok

11:00-17:00

Sobota - Nedeľa: na objednávku