Spokojných užívateľov Share Car je stále viac. Budete k nim patriť i Vy?

dátum: 23.08.19-15:28

Medzi najväčšie výhody zdieľaných automobilov patria bez pochýb výborná cena a možnosť mať auto kedykoľvek k dispozícii. Presvedčte sa sami.

Share Car sa v Nitre i širšom okolí teší obľube a čoraz viac ľudí si na vlastnej koži vyskúšalo, aké je jednoduché a tiež finančne výhodné, využívať zdieľané automobily od Share Car.

Zdieľané automobily v Nitre

 

Noví používatelia zdieľaných automobilov


Mnohí mladí ľudia zvažujú kúpu nového vlastného auta, ale rozpočet im skôr siaha na staršie jazdené auto. Tie si však vyžadujú značný servis na udržanie dobrého technického stavu a s tým spojené výdavky na poistenie vozidla, kúpu paliva a celoročnú starostlivosť o auto.

Share Car v Nitre využíva stále viac ľudí

Noví používateľia Share Car si zvážili výhody a nevýhody a  rozhodli sa namiesto kúpy vlastného auta, zaregistrovať sa do systému Share Car a auto si požičiavať len vtedy, kedy ho naozaj potrebujú. Cena za využívanie zdieľaných áut je veľmi prehľadná a vždy presne viete, koľko Vás stojí auto na mesiac. Takto máte svoje náklady vždy pod kontrolou.
 

Práca v zahraničí

Share Car je výhodnou voľbou aj pre ľudí pracujúcich v zahraničí, keďže kúpa auta, ktoré by bolo využívané len občas počas pobytu na Slovensku, je nevýhodná.  Prenajímaním zdieľaného auta si šetrí používateľ svoj čas a peniaze.

 Share Car v Nitre

Auto na víkend so Share Car

V prípade potreby auta iba na nedeľu alebo iba na pár hodín v sobotu máte možnosť si požičať auto z klasickej auto požičovne alebo cez Share Car. V prípade klasickej auto požičovne je nutné prísť do kancelárie a prevziať si auto najneskôr v piatok počas otváracích hodín a vrátiť ho v pondelok počas otváracích hodín auto požičovne, aj keď auto potrebujete len v sobotu na pár hodín.

Auto na víkend so Share Car

So Share Car si auto môžete zarezervovať jednoducho online a iba na dobu, kedy ho naozaj potrebujete a platíte len za čas, kedy ste auto využívali. Rezervovať si auto môžete tu. Auto si sami prevezmete a odovzdáte v určenej zóne v rámci mesta.

Rekord v počte najazdených km

Spokojní užívatelia využívajú zdieľané automobily na rôzne dlhé trasy. Najviac najazdených kilometrov jedným užívateľom bolo zatiaľ v januári, a to 615 km.

 Share Car sú v Nitre i v okolí obľúbené

Počet rezervácií Share Car rastie

Počet rezervácií postupne rastie, v priemere autá jazdia každý tretí deň, niekedy sú obidve autá obsadené súčasne.  Užívatelia doteraz nemali žiadne vážne problémy s autami.

 Share Car v Nitre

Využívanie auta

Autá sa využívajú na všetky druhy jázd, v meste i mimo neho. Zatiaľ, čo minulý rok užívatelia využívali zdieľané automobily najmä v meste a v okolí, od nového roka sa uskutočnilo veľa jázd aj 100km od Nitry, čo svedčí o spokojnosti užívateľov.

 

Tešíme sa na každého nového používateľa, ktorému Share Car ušetrí čas i peniaze.

 Share Car Nitra - zdieľané autá

NRCAR s.r.o.
Mostná 206/13, Nitra

E-mail: info@sharecar.sk
Tel.kontakt: +421 948 299 671

Viac o Share Car TU

 www.sharecar.sk

Facebook