Začínate podnikať? Myslite komu zveríte vedenie účtovníctva.

dátum: 29.09.21-03:34

Ako začínajúci podnikateľ musíte riešiť množstvo otázok spojených s podnikaním. Veľa času a pozornosti potrebujete sústrediť na kvalitu ponúkaných služieb, personál a zákazníkov. Pri týchto všetkých povinnostiach máte ešte dostatok síl a času sa zaoberať účtovnou agendou a zákonmi, ktoré s tým súvisia?

Celá oblasť účtovníctva, miezd, či personalistiky je veľmi náročná. Ak chce mať dlhodobo veci v poriadku a odbremeniť sa, obráťte sa na spoľahlivého profesionála. 

Spoľahlivý profesionál v oblasti účtovnícvta dokáže výrazne uľahčiť Vaše podnikanie, naopak zlá voľba sa čoskoro môže stať nočnou morou s dlhodobými následkami. Preto sa oplatí výberu účtovníka venovať náležitú pozornosť.

ako vybrat spravneho uctovnika nitra

Na čo prihliadať pri výbere ekonomickej a účtovnej kancelárie?

Referencie. Zistite si, koľko rokov spoočnosť pôsobí v danej oblasti, aké má za sebou výsledky a s kým spolupracovala. Spolupráca so strednými alebo väčšími firmami naznačuje, že spoločnosť disponuje potrebným know-how, technickým, materiálnym a aj personálnym zabezpečením.

Serióznosť a flexibilita. Trvajte na otvorenej komunikácii, spoľahlivosti, dostupnosti, operatívnosti a časovej flexibilite. Netolerujte nedodržiavanie termínov. Seriózna účtovná firma Vám hneď určí zodpovednú kontaktnú osobu, ktorá Vás bude mať na starosti. Informujte sa, či má konkrétna spoločnosť uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone činnosti.

Starostlivosť. V dnešnej dobe už nestačí, aby Vám účtovník len odovzdal doklady po zaúčtovaní, ale aby výkazy aj s Vami prešiel a vysvetlil, čo je potrebné. Samozrejmosťou je príprava výberov a zostáv, ktoré potrebujete ako podporu vášho rozhodovania ako aj upozorňovanie na blížiace sa termíny a zmeny. V rámci starostlivosti očakávajte aj komunikáciu s úradmi prípadne zastupovanie v prípade daňovej kontroly.

Komplexnosť služieb. Nastavte svoje podnikanie na rast. Preto už na začiatku pri výbere spoločnosti berte do úvahy portfólio služieb, teda či okrem štandardizovaného účtovného a mzdového servisu dokáže  poskytovať aj špecifické veci, ako je napr. poradenstvo alebo rekonštrukcia účtovníctiev.

Kultúra a kvalita vzdelávania. Celá oblasť účtovníctva, miezd a personalistiky sa neustále mení, upravuje a dopĺňa. Preto je dôležité, aby v rámci spoločnosti bola zakorenená kultúra vzdelávania, lebo len tak si môžete byť istý, že Vaše účtovníctvo je vedené podľa najnovších predpisov.

 Účtovná firma INEKORS

Ekonomická a účtovná kancelária Inekors v Nitre - už 25 rokov profesionálne účtovné služby pre Vás.

Už 25 rokov poskytujeme odborné poradenstvo na profesionálnej úrovni. Náš profesionálny tím je pripravený každý deň riešiť nielen vaše zákonné, daňové, mzdové a colné povinnosti, ale aj Vám poskytnúť správne a komplexné informácie vo sfére vášho podnikania.

Účtovníctvo v dobrých rukách
Sme profesionálny tím so zodpovednosťou k Vašej účtovnej evidencií a neustále sa zvyšujúcou kvalifikáciou a odbornosťou. U nás ste pravidelne informovaní o vašich hospodárskych výsledkoch. Diskrétnosť a ochrana osobných údajov sú u nás samozrejmosťou. Riziká prípadných nesprávností sú kryté poistením profesijnej zodpovednosti v spoločnosti Generali a.s.

Časová úspora
Vyhotovujeme podnikateľské plány a transferovú dokumentáciu. Zabezpečujeme komunikáciu s Finančnou správou SR kvalifikovaným elektronickým podpisom. Zabezpečujeme komunikáciu so všetkými inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia.

Finančná úspora
Poskytujeme priestory a zastupujeme Vás pri výkone daňovej kontroly. Navrhujeme legálne riešenie pre optimalizáciu vašej daňovej povinnosti. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku spracovania účtovnej, daňovej, mzdovej a colnej evidencie šitú priamo pre potreby vášho biznisu! Šetrite!

 
K Vašej maximálnej spokojnosti pre Vás poriešime: 

Firma INEKORS - účtovníctvo v dobrých rukách


Podvojné a jednoduché účtovníctvo

Mzdy a personalistika 

Finančné, ekonomické a účtovné poradenstvo

Optimalizácia, audit a daňové služby

    

Záleží Vám na tom, aby ste mali o účtovníctvo dobre postarané a mohli sa plne sústrediť na podnikanie? Dohodnite si osobný termín a zverte sa nám Vaše očakávania. Radi sa staneme Vaším spoľahlivým partnerom!

 

INEKORS - ekonomické a účtovné služby

Fraňa Mojtu 265/33
949 01 Nitra

Tel.číšlo:037 693 0421
E-mail:info@inekors.sk

www.inekors.sk