Rybárske potreby REMI - najlepší kvalitný sortiment pre rybárov v Nitre a okolí

dátum: 25.05.19-21:29

Každý rybár, či už je to profík, alebo začínajúci nadšenec potrebuje kvalitnú výbavu pre lovenie rýb. Patríte medzi tých ktorí si radi zresetujú hlavu pri lovení rýb? Zároveň hľadáte kvalitnú rybársku výbavu? V tom prípade príďte do predajne REMI na Chrenovej a my sa o to s radosťou postaráme.

Rybárske potreby REMI Nitra

Prichádza obdobie leta a príjemné bezstarosné chvíle, ktoré môžete  stráviť aj pri rybárčení. My vám ku kvalitnému rybárskemu zážitku vieme dopomôcť.


Naša predajňa REMI je zameraná na rybársky sortiment či už pre skúsených rybárov alebo začínajúcich nadšencov. Každému sa snažíme vyhovieť rovnako a správne poradiť pri výbere.

V našej predajni v Nitre nájdete široký rybársky sortiment:

Produkty od Northern Baits

Našim rybárom ponúkame produkty krmiva od dánskej značky Northern baits, ktorá je v rybárskom svete veľmi obľúbená.

 
Skúsenosti a vedomosti nadobudnuté praxou nám dovoľujú ponúknuť nielen nízke ceny ale aj kvalitné služby a profesionálny prístup.

Zároveň vám radi poradíme a podelíme sa s vami o skúsenosti ako aj o zážitky z rybolovu.


Rybárske oblečenie a doplnky

Pri rybárčení je dôležité myslieť aj na vaše pohodlie. Rybársky odev je tiež dôležitou súčasťou. Na výber máte zo širokého sortimentu rybárskeho oblečenia a doplnkov ako sú - tričká, mikiny, bundy, termoprádlo, nohavice, prsačky, gumáky, slnečné okuliare alebo chrániče na hlavu - čiapky, klobúky a šiltovky.

Rybarske oblečenie NitraRybarsky odev Nitra

U nás si môžeze vybrať zo širokej ponuky ležadiel,spacákov alebo stoličiek rôznych typov.

V našom sortimente nemôžu chýbať aj kvalitné a ľahko skladateľné bivaky pre váš ničím nerušiaci spánok, ktoré sú užitočné pri dlhších rybačkách.

Bivaky rybarstvo Nitra

Taktiež máme v ponuke príslušenstvo pre camping. Rôzne pomôcky na varenie ako sú jedálenske sady, variče, hrnce, stoly a iné.

Vlastné parkovisko pre našich zákazníkov

Rozčuľuje vás, že nie vždy nájdete miesto na parkovanie? U nás sa o to nemusíte báť. Pre našich zákazníkov je k dispozícii naše parkovisko, kde si môžete svoje auto pokojne odložiť.

 

Remi rybárske potreby majú nielen kamennú predajňu, ale aj internetový obchod. Nakupovať môžete z pohodlia vášho domova.

 
Nechajte si poradiť od nášho personálu, ktorý vás rád obslúži a pomôže pri výbere toho, čo pri lovení rýb potrebujete. 

 

Rybárske potreby REMI

Levická 7,
949 01 Nitra

tel.č: 0903759881
e-mail: reminitra@gmail.com

www.remishop.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.