SUBWAY Kynek

dátum: 21.07.19-15:24

Máte chuť na niečo nevšedné a chutné? Niečo chrumkavé a čerstvé? Niečo, na čo nemusíte dlho čakať? Tak navštívte SUBWAY na čerpacej stanici SCORE v Nitre a doprajte si dokonalý pôžitok z jedla kedykoľvek počas dňa.

Subway vám ponúka mnoho skvelých možností ako jesť rýchlo a racionálne, skvelé čerstvé a racionálne jedlo bez vysmážania.

Teplé a zapekané sendviče, denne čerstvo napečené a voňavé chleby, labužnícke omáčky, ktoré zlepšujú chuť čerstvých sendvičov a bohatý výber zeleniny a oblohy podľa výberu zákazníka.

Vami vybrané sendviče, šaláty a wrapy sú pripravované priamo pred vašimi očami, podľa vašich požiadaviek. Zastavte sa pre ten váš v SUBWAY na čerpacej stanici SCORE v Nitre

Vyberte si alebo si vyskladajte svoj vlastný sendvič. Začnite výberom pečiva, následne oblohy, zeleniny a nakoniec dolaďte chuť jednou zo skvelých omáčok. 

SENDVIČE CLASSIC
Čo znamená SUBWAY Classic Sendvič? Ide predovšetkým o lahodnú variantu, ktorá sendviče preslávila. V SUBWAY reštauráciách ju považujeme za základný kameň našej ponuky a prikladáme jej tú najvyššiu hodnotu. Nie, sendviče Classic nie sú okázalé. Nie sú ani exotické. Sú jednoduché, krásne, ale predovšetkým - vynikajúce. Vyberte si zo štyroch druhov: Tuniak, Taliansky B.M.T., Subway Club, Subway Melt. 

ZAPEKANÉ SENDVIČE

Teplý a chrumkavý. Vyberte si ten váš: Kurča Teriyaki, Grilované kuracie, Steak so syrom, Subway Melt

 Subway ulahodí nielen vašej chuti, ale aj vášmu zdravému životnému štýlu. V ponuke nájdete aj sendviče, ktoré obsahujú menej ako 6 g tuku.

Ak si potrpíte na výdatne raňajky, v Subway vám budú viac ako chutiť. Raňajkové sendviče s vajíčkom, vždy v čerstvom pečive si môžete vychutnať spoločne s rannou kávou každý deň do 11.00.

Subway Kynek - raňajky s vajíčkom

 Každý deň v týždni ponúka spoločnosť Subway jeden zo svojich sendvičov za nízku cenu 2,20 €. Užite si váš Sub dňa, v ktorýkoľvek deň v týždni na čerpacej stanici SCORE v Nitre

Vaše obľúbené Subway jedlo si môžete dopriať ešte výhodnejšie v skvelej kombinácii sladkého vami vybraného cookie a nápoja. 

Občerstvenie vhodné pre všetky príležitosti, či už pripravujete oslavu, firemnú akciu, posedenie s priateľmi obráťte sa na Subway Catering. Môžete si vybrať zo štyroch lahodných druhov SUBWAY Platterov, rovnako tak zo širokej ponuky nápojov, cookies, a chipsov.

Milovníci kávy si tu tiež prídu na svoje. Vychutnajte si vašu kávu, teplý nápoj, tak ako to máte radi. Rýchla príprava, kvalita a dokonalá chuť, to sú vaše chvíle v SUBWAY na čerpacej stanici SCORE v Nitre.

 

 

Doprajte si kvalitu, čerstvosť a vami vybranú chuť. Doprajte si Subway. 

Subway Kynek

ČS SCORE Nitra, Nitra-Kynek 153
949 01 Nitra
Telefón: 0917 661 369

www.subwaykynek.mojanitra.sk

facebook