Zlaté ... prekvapenie, radosť pre každého chlapa - Pivotéka Nitra

dátum: 17.06.19-18:56

Prichádza čas vianočný, čas krásnych spoločných okamihov, čas vzájomného obdarovania sa. Mnohí z nás už premýšľajú nad darčekmi, ktoré by pod stromčekom vyčarili radostný úsmev našich najbližších.

Ak máte doma aspoň jedného milovníka piva, máme pre vás hneď niekoľko skvelých variant "zlatého a dobre napeneného"  prekvapenia, ako napríklad čapované pivo, darčekové balenia pív, darčekové poukážky, ktoré si môžete zakúpiť v Pivotéke Nitra. 

Pivotéka Nitra, miesto, kde sa radi stretávame a vychutnávame si spoločne poctivé pivo. Okrem toho tu nájdete všetko, čo sa s pivom spája, skvelú náladu, priateľov a jedinečnú chuť toho najlepšieho piva. Stačí si len vybrať. Vyberať môžete zo skutočne bohatej ponuky, z 200 druhov piva. 

Ak chcete aspoň kúsok tejto radosti dopriať vášmu chlapovi ako darček k blížiacim sa vianočným sviatkom ( aby vám na Vianoce neutekal na "jedno" ), k narodeninám alebo k iným významným udalostiam, Pivotéka Nitra má v ponuke aj pre takéto príležitosti hneď niekoľko milých možností. Pokiaľ nie ste práve pivnými fajnšmekrami nevadí, majiteľ Peter Babička vám rád poradí z čoho máte vyberať. 

Ďalšie zaujímavé tipy na darčeky sú: sada pivných špeciálov, rôzne darčekové sety s pohármi mixovaná prepravka (20 ks rôznych, ale aj rovnakých pív - podľa vášho výberu), alebo darčekové drevené odnosky na pivo.

Chceli by ste prekvapiť a pritom nechať výber piva na toho, koho chcete obdarovať? V takom prípade poslúžia ako ideálny darček darčekové poukážky, ktoré si môžete zakúpiť v hodnote 10€, 20€ a 30€. 

 

Či už sa chystáte potešiť otca, starého otca, manžela, frajera, kamaráta, priateľov na Mikuláša, pod vianočným stromčekom alebo pri inej výnimočnej príležitosti, v Pivotéke Nitra vhodný darček určite nájdete.

 

Darujte, krásne zabalené to, prečo sa chlapi tak radi občas z domu vytratia, vracajú sa domov s úsmevom a s tou správnou chuťou na perách. S chuťou toho, čo majú najradšej ... dobré pivo a spoločnosť priateľov (samozrejme hneď po vás milé dámy).   


PIVOTÉKA NITRA 

Zlaté ... prekvapenie, radosť pre každého chlapa - Pivotéka Nitra


Dolnočermánska 1
949 01 Nitra 
 

Po – Pia

09:00 - 12:00, 12:30 - 18:00

So

 09:30 – 12:00

PIVOTÉKA NITRA – OC Galéria TESCO

Zlaté ... prekvapenie, radosť pre každého chlapa - Pivotéka Nitra

Bratislavská 5b (pri samoobslužných pokladniach)

949 01 Nitra

 

Po- Ne 

 

09:00 – 21:00

 

 

+421908829630 
+421915479361 
 

info@pivotekanitra.sk

FACEBOOK  /  INSTAGRAM

 www.mojanitra.sk/pivoteka-nitra-nitra-408079.html

www.pivotekanitra.sk/