PCexpres Nitra - oprava a servis elektrotechniky v Galérií MLYNY

dátum: 11.07.20-06:02

Potrebujete opraviť váš smartphone alebo notebook? Pre nás v Pcexpres žiadny problém. Ochotne vám poradíme a vysvetlíme, čo bude ďalej s vašim zariadením a následne po diagnostike technikom vám zavoláme. Naši technici vedia čo robia a robia to s nadšením. Pri akomkoľvek probléme s vašim zariadením nás neváhajte navštíviť v Nitre v Galéria MLYNY.


Oprava a servis elektrotechniky vďaka nadšením technikov v PCexpres

Sme firma s tradíciou. Venujeme sa pozáručnému servisu od roku 2004 a z malého tímu technikov sme vyrástli na najväčší servis mobilnej elektroniky na Slovensku. Vymysleli sme taký malý unikát a umiestnili všetky naše servisné pobočky do nákupných centier.

Viete v nich bezproblémovo zaparkovať, sú napojené na dialničné obchvaty a počas opráv na počkanie si vybavíte svoje každodenné nákupy. Tieto expresné pobočky ste si ihneď zamilovali, a my ich preto stále vylepšujeme. Siahajú od Košíc až po Bratislavu a máme v nich technikov, ktorí vedia čo robia a robia to s nadšením.

Aký typ elektroniky vieme opraviť?

Viac nájdete na našom e-shope

Prečo PCexpres?

Expresné opravy na počkanie

Ako jeden z mála servisov na Slovensku vám prinášame väčšinu opráv na počkanie. Naši technici sú profíci vo svojom odbore a robia túto prácu s nadšením. Opravy na počkanie (jednoduché opravy ako napr. výmena displeja na telefóne) sa vykonávajú na našich pobočkách v nákupných centrách.

Servisné pobočky v nákupných centrách

Nebýva zvykom, že zákazník dostane expresný servis aj mimo mesta, kde sa nachádza centrála firmy. Naše expresné pobočky sú umiestnené v nákupných centrách, a tak si môžete počas opravy vášho zariadenia pohodlne nakúpiť a nestrácať čas čakaním.

Certifikovaná kvalita servisných prác

Na našich pobočkách pracujú len zaškolení odborníci s praxou, ktorým sa podarilo prejsť tvrdým školením. Nemusíte sa teda obávať, že budete pobočku opúšťať nespokojný. Práve naopak, vaša spokojnosť je našou prioritou!

Diagnostika zdarma na vybrané zariadenia

To, čo máme v cenníku aj platí. Poskytujeme servis bez akýchkoľvek skrytých poplatkov, ceny uvedené na našej webovej stránke sú teda konečné. Vrátane ceny dielu, práce i DPH.

 

Opravy na počkanie Nitra

Náš zákazník nikdy nebude našim pánom. Je to náš priateľ, ktorému sa vždy budeme snažiť pomôcť s jeho elektronickým miláčikom. Neveríte? Tak sa prídite presvedčiť do našej pobočky v Nitre v Galérií MLYNY. Tešíme sa na vás.

 

PCexpres Nitra

Štefánikova trieda 61

(Galéria MLYNY - 2. poschodie oproti predajni Dráčik),

949 01 Nitra

02 / 20 60 00 67

nitra@pcexpres.sk

www.pcexpres.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.