Realitná kancelária ByDoPo v Nitre - špecialisti na reality

dátum: 05.12.21-20:51

Potrebujete rýchlo predať svoju nehnuteľnosť? Nedarí sa vám získať správnych ľudí, ktorí vám pomôžu? My vám pomôžeme. RK ByDoPo vám ponúka komplexné služby v oblasti realitného trhu. Dlhoročné skúsenosti našich maklérov vám zabezpečia rýchly a výhodný predaj či prenájom vašej nehnuteľnosti.


Predáme aj Vašu nehnuteľnosť:

Realitná kancelária ByDoPo vám ponúka služby v oblasti realitného trhu. Dlhoročné skúsenosti našich maklérov na trhu s nehnuteľnosťami zabezpečia rýchly a výhodny predaj či prenájom vašej nehnuteľnosti. V prípade záujmu o kúpu nájdeme ponuku spĺňajúcu vaše predstavy. Našu realitnú kanceláriu nájdete v Nitre na ulici Kalvária 3.

realitná kancelária bydopo nitra

Naša realitná kancelária je členom ZRKS. Ako overený člen ZRKS sme sa zaviazali dodržiavať etický kódex ZRKS. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, a to najmä vo svojom tíme. Kladieme maximálny dôraz na neustále vzdelávanie našich maklérov a ich osobitý prístup ku každému klientovi. Vzťah s klientom nekončí pri uzavretí zmluvy. Práve naopak, naše dvere sú vám otvorené kedykoľvek.

Služby realitnej kancelárie ByDoPo zahŕňajú kompletné aktivity od úvodného poradenstva klientom až po finálnu zmenu vlastníctva nehnuteľnosti. Naši odborníci pre vás zabezpečia sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu, prezentáciu nehnuteľnosti na trhu, hypotekárne poradenstvo, znalecké posudky, ocenenie nehnuteľnosti, geometrické plány, zmluvy v súlade so zákonmi, zastupovanie na katastrálnom úrade a v banke,... 

ByDoPo nitra

Byty, ktoré sa stanú vašim domovom. Domy, ktoré vytvoria bezpečnú strechu nad hlavou pre vašu rodinu. Pozemky, na ktorých postavíte svoje sny. To všetko pre vás zabezpečí ByDoPo.

ByDoPo realitná kancelária

Služby realitnej kancelárie ByDoPo:

Služby realitnej kancelárie ByDoPo zahŕňajú aktivity od úvodného poradenstva klientom až po finálnu zmenu vlastníctva nehnuteľnosti. Naši odborníci pre vás zabezpečia:

rk nitra

Asistenčné realitné služby

Ako jedni z mála ponúkame klientom asistenčné realitné služby - súbor služieb určený pre ľudí, ktorí chcú predávať, kupovať, prenajímať svoju nehnuteľnosť sami s využitím skúsenosti našich realitných odborníkov. Zabezpečime, aby predaj alebo darovanie vašej nehnuteľnosti prebehlo rýchlo  a hladko bez zbytočných starostí. Stačí, ak nás kontaktujete. O ostatné sa postará ByDoPo.

realitná kancelária nitra

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu

 

ByDoPo, s.r.o.

Kalvária 3, 949 01 Nitra

0948 317 704, 0905 523 619

rkbydopo@rkbydopo.sk

www.bydopo.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.