CWK - Autoumyváreň Nitra - najmodernejšia portálová umývacia linka a samoobslužné umývanie

dátum: 05.03.21-02:13

Hľadáte miesto, kde môžete umyť svoje vozidlo? Máme pre vás odpoveď. CWK - Autoumyváreň Nitra poskytuje umytie vášho vozidla vďaka najmodernejšiej portálovej umývaciej linky alebo samoobslužného umývania. Ak plánujete umyť vaše vozidlo, zvoľte CWK - Autoumyváreň v Nitre.

Autoumyváreň Nitra - Krškany

Naše umývacie centrum nájdete na Brigádnickej ulici v Nitre Horných Krškanoch. Vaše vozidlo môžete umyť v našej najmodernejšiej portálovej umývaciej linke alebo môžete využiť možnosť samoobslužného umývania. U nás nájdete:

Vzhľadom na veľkú variabilitu linky máme v ponuke 5 programov a navyše ponúkame pre firmy individuálne programy“ šité na mieru“ podľa vašich požiadaviek

rucna autoumyvaren nitra

Naše garancie

Šetrné umývanie auta

Vlastné umývanie je zabezpečené unikátnymi mäkkými penovými kefami SoftTecs 2, ktoré zaručia šetrné umytie karosérie Vášho auta. Tieto moderné kefy sú maximálne šetrné k laku vozidla a vhodné tak aj pre celkom nové autá.

Autoumyváreň Nitra

Vysokotlakové rotačné trysky

Predumytie v umývacej linke v autoumyvárni v Krškanoch je zabezpečené najnovším systémom vysokotlakových rotačných trysiek „FlexStream“, ktoré dokonale kopírujú krivky Vášho auta.

umyvanie aut nitra

Perfektné umytie kolies

Dokonalé umytie kolies a podbehov zabezpečí „ WheelJet“, systém umývania kolies do veľkosti 21″(palcov) s integrovaným vysokým tlakom.

umytie kolies nitra

Umytie najvyššej kvality

Umývacia linka SoftCare2 Pro so svojim atraktívnym dizajnom a najmodernejšou technológiou je zárukou tých najlepších výsledkov v umývaní a sušení s ohľadom na životné prostredie!

kvalitne umytie auta nitra

 

Umývacia linka

Prevádzkujeme jednu z najmodernejších portálových umývacích liniek WashTec rady SoftCare 2 Pro s použitím najnovšej špičkovej nemeckej technológie. Portály SoftCare sú ovládané tou najmodernejšou elektronikou za použitia frekvenčného riadenia motorov, ktorá je schopná kontrolovať rozdielne fázy umývacích programov, koordinovať pohyb kief a ovládať radu ďalších doplňujúcich zariadení. Umývacia linka je určená pre osobné vozidlá s max. výškou 2,6 m.

umyvacia linka nitra

Ručné umývanie

Odborne vyškolení pracovníci v našej automyvárni v Nitre Krškanoch kladú dôraz na precíznosť a kvalitne odvedenú prácu. Pri práci používame anglickú autokozmetiku AutoGlym vysokej kvality aby sme dosiahli výsledky na profesionálnej úrovni, dbáme na dostupnosť služieb a cien. Spokojnosť zákazníkov je náš cieľ

rucne umytie nitra

Ak Vám na vzhľade a čistote vášho "miláčika" záleží tak ako nám, príďte sa presvedčiť a nechajte u nás rozmaznávať Vaše auto! Čisté vozidlo je Vašou vizitkou!

 

CWK - Autoumyváreň Nitra - Krškany

Brigádnická 2, 949 05 Nitra

0905 236 336

info@cwk.sk

www.cwk.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.