Masáže Henrieta - ponuka Thajskej masáže

dátum: 19.08.22-16:15

Pociťujete napätie a stres v tele? Doprajte si Thajskú masáž v Masáže Henrieta v Nitre. Thajská masáž vám poskytne kompletné uvoľnenie celého tela a taktiež úľavu od stresu. Doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta.

O nás

Masáže Henrieta sa nachádza v Nitre na Coboriho 1 v areály Polygónu v budove obchodného domu Premat na 1. poschodí. Pre svojich zákazníkov máme pripravenú zaujímavú ponuku masérskych služieb, v ktorej si isto bude vedieť vybrať každý, či už to bude športovec alebo zaneprázdnená mamička.

masáž nitra - thajská masáž

masérske služby nitra - thajská

Thajská masáž v Nitre

Thajská masáž je určená na prevenciu chorôb, zvýšenie pružnosti tela a je vynikajúca na udržiavanie človeka v dobrej kondícii. Technika masáže posyktuje kompletné uvoľnenie celého tela a taktiež stresu. Základom je náuka o neviditeľkných líniách energie, ktoré prechádzajú ľudským telom. Jej pôvod siaha do Ázie – Indie. Obsahuje základy jógy a využíva akupresúrne body. Masáž udržiava telo v energetickej rovnováhe tým, že odstraňuje enegetické blokády, odstraňuje bolesť, stuhnutosť svalov, kĺbov, zlepšuje sa pohyblivosť končatín a chrbta. Človek sa dostáva do výbornej fyzickej a duševnej kondície.

masírovanie nitra - thajská masáž

Rôzna intenzita tlaku je aplikovaná na energetických dráhach pozdĺž tela (nazývaných taktiež ako "desať thajských masážnych dráh") a je v súlade s princípmi Ajurvédy. Všetky tieto dráhy sa nachádzajú asi 2cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Thajská masáž sa opiera o teóriu energetických dráh, meridiánov, ktorými ľudská energia v tele preteká. Pri tradičnej thajskej masáži sa stláčajú akupresúrne body na tele pacientaUvoľnenie, ktoré práca maséra prináša pacientovu sa nedá vychutnať počas krátkej dobyJe kladená veľká dôležitosť na ukľudnenie mysle a koncentráciu.

masáže henrieta nitra aj thajské masáže

Cenník Thajskej masáže 

thajska masaz nitra cennik

 

Masáž prebieha na základe individuálneho prístupu ku každému zákazníkovi.

thajská masáž nitra referencie henrieta

Svojím zákazníkom ponúkame možnosť zakúpiť si darčekové poukážky hodnoty 10€, 14€, 20€, 25€, 30€, 33€, 40€, 50€ až do ľubovoľnej výšky. Poukážky sú vhodné ako rodinný darček, nakoľko masírujem aj deti. Poukážky sú platné po celý kalendárny rok.

Naše referencie


13. 02. 2019 - Dnes som bola prvý krát, veľmi si chválim prístup a ďakujem za výsledok

07. 02. 2019 -  Dnes som bola u pani Henrietky prvýkrát a určite nie naposledy. Veľmi milá pani, ktorá sa tomu rozumie, všetko vysvetlila, odporučila masáž, bola výborná a už sa teraz teším na ďalšiu

17. 11. 2018 - Som spokojná s prístupom a výbornou masážou. Prijemne som si oddýchla. Teším sa na ďalšiu návštevu

07. 09. 2018 - Veľká spokojnosť! Môžem len a len odporučiť. Príjemná uvoľnujúca masáž, pani Henrieta ma veľmi šikovné ruky. Cítim sa oveľa oveľa lepšie.

 

Naše referencie na facebooku.

Ďalšie referencie od našich spokojných zákazníkov nájdete tu.

Ďalšie ponúkané masáže

Okrem Thajskej masáže máme pre vás pripravené aj nasledujúce druhy masáže:

V našej ponuke nájdete aj klasickú masáž (celého tela), športovú masáž, relaxačnú masáž, reflexnú masáž a aj masáž detí.

 

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ masáže vyrieši práve váš problém? Zavolajte na 0905 413 712 a my vám poradíme a odporúčime vhodný druh masáže. Tak neváhajte a doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta v Nitre.

 

 MASÁŽE HENRIETA NITRA

Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie), 949 01 Nitra

Kontaktná osoba: masér Henrieta Michálková

Tel.: 0905 413 712

Staňte sa našim fanúšikom na facebooku.