Nanotechnológia založená na prírodnej báze

dátum: 14.07.20-07:45

Predstavujeme vám svetový unikát z Maďarska na 100% prírodnej báze s tisíckami pozitívnych skúseností pre obnovu Vášho zdravia.

EXYOL SC 

Balenie: 30 ml - sklenenná fľaštička s pipetou
Použitie: Naneste 2x denne pár kvapiek na pokožku a vmasírujte.
Vlastnosti: 

liecenie jaziev lavylites nitra

AMRITA KRÉM

Balenie: 50 ml / dávkovač
Zloženie:

Vlastnosti:

lavylites nitra

ANANGA MASKA

Zloženie:

zdrava pokozka lavylites nitra

NOFRET (prípravok na očné partie)

Vlastnosti:

Výhody TETRAPEPTID 21:

kyselina hyluronova lavylites nitra

GEMMA BRIGHT

GEMMA HELVETIA

lavylites nitra

GEMMA PREVENT

NOSE

Aktívne zložky: aqua, propolis extract, šalvia officinalis leaf extract, eucalyptus globulus leaf extract, mentha spicata crispa herb extract glycerin, sodium chloride, panthenol, tocopherol, grapefriut seed extract

Balenie: 30 ml - plastová fľaštička s rozprašovačom

Použitie: 1-2 vstreknutia do každej nosnej dierky 2 až 3 x denne. Nesmie sa dostať do očí! Skladujte na chladnom mieste, chráňte pred svetlom!

Vlastnosti:

kozmetika lavylites nitra

AURICUM SENSITIV

Použitie: Produkty obsahujú konkrétne prípravky vomeronasálnych matrixov (extrakty, esencie), ktoré sa usadzujú na dne produktu, preto je nutné pred použitím produkt riadne pretrepať. Strieka sa na postihnuté a bolestivé miesta.

Vlastnosti:

Skúsenosti:

Jedna staršia pani sa chcela vyhnúť operácii, a preto používala Auricum Sensitive, ktorý si striekala na zatvorené oči 3-5 krát denne a aj na krčnú chrbticu. Po týždni a pol „kozmetického ošetrenia“ s Lavyl Aurikum sprejom išla na predoperačnú kontrolu. Lekár ju nezvyčajne dlho vyšetroval a nakoniec skonštatoval, že vidí priam neuveriteľné zlepšenie. Operáciu okamžite odložil a spýtal sa, čo pacientka robila pre tak viditeľné a výrazné zlepšenie. Ďalšie ošetrenie s Aurikumom udobril aj očný lekár a mala sa vrátiť na kontrolu za tri mesiace. Pani je tak dôkazom toho, že ak vyskúšate liečbu našimi produktami, Váš stav sa určite zlepší.Môžeme sa teda presvedčiť o tom, že keď ponúkneme svojmu telu pomoc, akú potrebuje, dokáže sa všetko vyliečiť rýchlejšie aj bez riskantných chirurgických zákrokov.

lavylites

Auricum Sensitive môžu pacienti vyskúšať aj na zníženie vysokého krvného tlaku a migrény. Auricum Sensitive stačí streknúť pod jazyk. Účinok bude oveľa rýchlejší. Bolesti hlavy zmiznú okamžite (1x strek pod jazyk na bolestivé miesto). Vysoký krvný tlak sa znormalizoval počas 15 minút z 180/110 na 135/90, keď sa použil 1 strek pod jazyk a 1 strek na oblasť srdca dopredu aj dozadu. Štyrikrát za deň sa takto striekal Auricum Sensitive a po týždni bol krvný tlak v normálnych hodnotách. To isté môžete vyskúšať aj pri bolestiach v krížoch. Bolesť rýchlo ustúpi, takže používanie daného liečiva pod jazyk a na bolestivé miesto samoliečebný efekt urýchľuje, je to akoby super rýchla prvá pomoc.

BODY

Ak cestujete, odporúčame Vám pribaliť si okrem spreju Auricum aj telové mlieko Body, aby ste ich mali hneď poruke, keď budete mať nejaké zdravotné problémy. Body natierame na postihnuté miesta niekoľkokrát denne. Mlieko vmasírujte na postihnuté miesta.

Liečba kozmetických a kožných problémov:

Liečba dermatologických problémov:

Liečba oblasti pohybového aparátu a kĺbov:

Liečba zdravotných problémov:

kozmetika lavylites nitra

Sprej 32 do ústnej dutiny

Balenie: plastová fľaša 150 ml / 50 ml

Použitie: Produkty obsahujú konkrétne prípravky vomeronasálnych matrixov (extrakty, esencie), ktoré sa usadzujú na dne produktu, preto je nutné pred použitím produkt riadne pretrepať. Sprej sa aplikuje do ústnej dutiny. Zuby si najprv umyte klasickou zubnou pastou. Po umytí streknite kolmo na zubnú kefku (1 - 2 dávky), následne na zuby, ďasná a jazyk. Zubnou kefkou jemne čistíte ústnú dutinu cca 1 - 2 minúty, jemne peniacu zmes vypľúvajte a vyplachujeme ústa. Po poslednom opláchnutí steknite 1 - 2 dávky produktu kefku, rýchlo pretrite na zuby, zvyšok vypľujte, ale už nevyplachujte vodou. Zubnú kefku dôkladne umyte.

Vlastnosti:

kozmetika lavylites nitra

HAIR

Balenie: plastová fľaša 200 ml

Použitie: Pri umývaní vmasírujte do pokožky. Pre lepší účinok nechajte 15 až 20 min. pôsobiť pod teplým uterákom a potom vlasy umyte. Tým sa regenerujú bunky a pokožka. Má to vplyv na všetky cievy, ktoré sa nachádzajú v okolí. Dané liečivo zlepšuje zrak aj sluch.

Vlastnosti:

AURICUM

Balenie: plastová fľaša/sprej - 150 ml/50 ml

Použitie: Podukty obsahujú konkrétne prípravky vomeronasálnych matrixov, ktoré sa usadzujú na dne produktu, preto je nutné pred použitím produkt riadne pretrepať. Fľaša sa nesmie otvárať ani prelievať. Striekajte na postihnuté miesto 2-3x denne, podľa potreby.

Vlastnosti:

Liečba:

Výsledky:

Po použití Auricomu sa u Vás môžu vyskytnúť vyrážky, pretože koža je najväčší vylučovací orgán a chce sa zbaviť toxínov čo najrýchlejšie. Je to však zriedkavá reakcia, ktorá je skôr dobrým znamením ako zlým. Mnohí si to však pletú s alergickou reakciou, čo nie je pravda. Je to proces samočistenia organizmu. Vtedytreba dávky znížiť na 1 strek a piť veľa čistej pitnej vody. Ono to svrbí, je to nepríjemné, ale za pár dní sa telo vyčistí, vydýchne a bude ako novonarodené. Auricum používajte 3x denne na krk. Pri podobných reakciách treba vyskúšať aj Auricum Sensitive a pridať aj LPH na vyčistenie lymfatického systému a piť s 2-3 litrami vody!

ALLIN (čípky pre ženy i mužov)

Ľudský papilomavírus (HPV) je bežný vírus, ktorý postihuje ženy aj mužov. Niektoré typy HPV môžu napadnúť oblasť genitálií a môžu viesť k rakovine krčka maternice a ku genitálnym bradaviciam (vírus HPV je vysoko infekčný – ide o pohlavnú chorobu).

Liečba:

Použitie: Ak je to bežný problém, tak používať 1x denne 1 ks. Pri akútnych problémoch užite 2x pred spaním.

HAEVYL IMPULSE

Heavyl Impulse - je to najnovši prémiový produkt, ktorý je osviežujúcim koncentrátom s tonizujúcim účinkom.

Zloženie: Oxicoccus palustris (Kľukva močiarna). Obsahuje veľ antioxidantov. Rastie v Severnej Amerike. Obsahuje:

Vlastnosti:

kozmetika lavylites nitra

Osviežujúci a aromatický sprej do ústnej dutiny

Balenie: Tento osviežujúci a aromatický sprej do ústnej dutiny je balený 5 x po 30 ml.

Zloženie: aqua, alcohol, glycerin xilitol, propolis extract, šalvia officinalis leaf extract, pimpinella anisum seed extract, mentha piperita leaf extract, ascorbic acid, tocopherol, grapefruit seed extract. Koncentrát je vytvorený z vybraných liečivých rastlín,ktoré poskytujú dlhotrvajúci svieži dych.

Použitie: Strieka sa pod jazyk.

Vlastnosti:

SOLVYL rada - DETOX od ťažkých kovov

Tibor Jakabovič sa niekoľko rokov zaoberá problémom ťažkých kovov. Úspech jeho práce nastal až teraz a vytvoril metódu použitím ktorej sa v krátke dobe vieme zbaviť ťažkých kovov. Éra industrializácie sa zdanlivo stáva problémom verejného zdravia - znečistenie toxickými látkami. Je základom mnohých preukázaných závažných a ťažkých ochorení. Cieľom rozvoja bolo vytvoriť taký prípravok, ktorý svojou schopnosťou zníži zaťaženie, bude mať preventívny a obnovujúci účinok. Produkty vyrobené nanotechnológiou predchádzajú usadeniu, depozitné toxické ťažké kovy uvoľňujú, inaktivujú a vynášajú z organizmu. Svoju jedinečnosť získava tým, že je prítomná možnosť lokálneho použitia, látky nanoefektu vykonávajú svoju úlohu prenikaním hlboko do tkaniva.

Solvyl Clean (sprchový gél)

Sprchový gél Solvyl Clean, ktorý odstráni toxické nánosy z pokožky. Odporúča sa každému, kto žije, pracuje v životnom prostredí, ktoré je znečistené ťažkými kovmi. Účinok sa zvyšuje spoločným použitím telovým mliekom Solvyl Body. 

Použitie: rovnomerne naneste na vlhkú pokožku, potom opláchnite veľkým množstvom vody.

Solvyl Body

Hydratačné a vyživujúce telové mlieko. Účinne chráni naše telo pred ťažkými kovmi v znečistenom prostredí. Spolu so sprchovým gélom, telovým krémom a šampónom odporúčame každému, kto žije a pracuje v životnom prostredí, ktoré je znečistené ťažkými kovmi.

SOLVYL HAIR (šampón)

Šampón, ktorý slúži na ochranu vlasov a vlasovej pokožky pred toxickými vplyvmi a ich znečistenia. Pri kontaminácii s toxínmi (zlé ovzdušie, voda) je trestaný celý povrch tela a najviac pokožka hlavy. K tomu nám práve poslúži Solvyl Hair kôra, ktorá odstráni toxické látky a preventívne pôsobí proti ich ukladaniu.

Účinok: odstráni toxíny a nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky. Preventívne pôsobí proti ich ukladaniu.

Použitie: šampón naneste na vlhké vlasy, nechajte pod teplým uterákom pôsobiť 15-20 min. a dôkladne opláchnite.

SOLVYL FULFLEX (perorálne kvapky)

Je to komplex, ktorý sa vyrába nanotechnológickou aktiváciou z rastlinných látok, svoj účinok uplatňuje prostredníctvom tráviaceho traktu, tak aby ióny ťažkých kovov (olovo, ortuť, kadmium), ktoré sa dostávajú cez bunkovú stenu do buniek alebo do priestoru medzi bunkami, boli zachytené a vylúčené. 

Použitie: ráno a večer 1 - 2 streky do 1 dcl vody a jedným glgom asi 2 min. kloktáme a preplachujeme ústa a vypľujeme, zbytok vypijeme.

SOLVYL CELL CLEAR - SOLVYL CC (hydratačný telový sprej na výživu pokožky)

Sprej na ošetrované plochy, striekame lymfatické body, cítiť okamžité zlepšenie. Vniká do hĺbky tkaniva a uvoľňuje v transfere toxické kovy. Obsahuje aj výťažok získaný špeciálnym nanoefektorom zo šlachteného Coriader Sativum. Eliminácia toxických látok sa výrazne zrýchli s prípravkom Solvyl Fulflex. 

Použitie: ráno, večer 1 strek na liečenú časť tela ( vnútorná strana členkov, pod kolenami, triesla, pupok, pečeň, slezina, obličky, kľúčna kosť, podpazušie, predlaktie, zápästie) striekané miesta vždy upresním. Ak v priebehu kúry Solvyl CC pocítite bolesť hlavy, malátnosť, zaznamenali ste nepríjemné príznaky, treba znížiť dávkovanie alebo Solvyl Fulflex treba zväčšiť dávku. S denným znečistením je postihnutý celý povrch tela, nasledujúce výrobky odporúčame každému, kto žije alebo pracuje v životnom prostredí, ktoré je znečistené ťažkými kovmi.

AMRITA KRÉM

Balenie: 50 ml / dávkovač

Zloženie:

Vlastnosti:

LYMPH

Je určený pre náš lymfatický systém, ktorý je veľmi zložitý a mnohokrát zanedbaný. V rade LYMPH sú vyvinuté jedinečné nanoefektory, ktoré umožnia telu podporu nášho lymfatického systému. Imunitný systém, rovnováhu tekutín v tkanív, transport toxických látok a komunikačné procesy sú dôležité v našom tele, ktoré majú vplyv na náš celkový zdravotný stav a jeho riadne fungovanie.

Použitie: 150 ml/50 ml sprej: denne 1 - 3 - 5krát streky na lymfatické body (ako sú napr. podpazušie, slabiny)

NOFRET (prípravok na očné partie)

Vlastnosti:

Výhody TETRAPEPTID 21:

ANANGA MASKA

Zloženie:

 Výsledky produktov

Výsledky s produktmi boli dosiahnuté za 6 dní. Je pre ne charakteristické:

Liečba poranenia ruky s produktami:

31.1.2015

7.2.2015

14.2.2015

21.2.2015

Liečba poranenej hlavy od 1. po 7. deň

Kontakt: Lýdia Kopecká

Cintorínska 5, 949 01 Nitra

Tel.: 0911 937 887
E-mail: kopeckalydia@gmail.com