Salón Miracles Studio Nitra - všetko pre vašu krásu pod jednou strechou

dátum: 17.06.19-19:40

Nádherné priestory, príjemná atmosféra a profesionálne služby v oblasti kaderníctva, manikúry, vizáže, kozmetiky a veľa iného nájdete v Miracles Studio Nitra.

Čarovné miesto plné krásy a pohodlia

Salón Miracles Studio Nitra je novootvorený salón, do ktorého sme vložili veľa lásky, aby ste sa v ňom cítili príjemne, pohodlne a s radosťou sa k nám vracali.

salon miracles studio nitrasalon miracles studio nitrasalon miracles studio nitra

salon miracles studio nitrasalon miracles studio nitra

"Som šťastná, že vám môžem predstaviť naše štúdio a náš úžasný tím! Ubehlo presne 13 rokov, kým sa mi tento sen splnil. Za tie roky som nadobudla veľa skúseností spojených s kaderníctvom.

kadernictvo miracles nitra

 

Skúsenosti som naberala postupne na rôznych školeniach, v prevádzkach, ako školiteľka, na módnych prehliadkach, súťažiach, foto projektoch, a aj ako dlhoročný školiteľ pre značku Matrix.

 

kadernictvo miracles studio nitrakadernictvo miracles studio nitrakadernictvo miracles studio nitra

Tým, že som pracovala predtým v troch kaderníctvach, som presne vedela, čo chcem vytvoriť, a že v tejto uponáhľanej dobe je čas vzácny. A aj vďaka môjmu trpezlivému manželovi, ktorý mi nechal voľnosť pracovať a rozvíjať sa aj počas materskej som mohla pracovať na tom všetkom, čo ma veľmi baví.

svadobny uces miracel studio nitrasvadobny uces miracel studio nitra

Hlavnou mojou prioritou bolo ponúknuť, čo najviac služieb spojené s krásou a relaxom pod jednou strechou. Vedela som, aký tím ľudí chcem dať dokopy kvôli profesionalite, ale aj ľudskosti. Tím ludi, čo sa nevytvorí za jeden rok. Som spokojná a vďačná za to,  že presne to aj máme, že nám to vyšlo a bude aj naďalej vychádzať :) . Nech sa páči! Môžte nazrieť k nám, čo všetko ponúkame."

salon krasy miracles studio nitra

Kaderníctvo

Náš kadernícky tím tvoria dve Majky, Zuzka a Ivka, ktoré sa snažia ku každej klientke pristupovať individuálne. Stále na sebe pracujú ,vzdelávajú sa, aby mohli vo svojej práci napredovať.

kadernictvo miracles studio nitra

Okrem štandardných služieb strihania a farbenia vlasov sa venujeme aj rôznym technikám predlžovania vlasov, permanentného vyrovnávania vlasov, účesom na rôzne príležitosti, až po kompletnú starostlivosť o vlasy.

kadernicka miracles studio nitra

svadobny uces salon miracles nitrakadernictvo miracles studio nitra

kadernictvo nitra

Ako tím sa zúčastňujeme aj módnych prehliadok a fotení, a taktiež máme za sebou aj úspešné súťaže. Pracovali sme úzko aj s vlasovou značkou, ako technológovia a školitelia.

kadernictvo miracles studio nitra

Manikúra

Ozdobou každej ženy sú ruky. V salóne Miracles Studio Nitra vám vieme ponúknuť rôzne spôsoby, ako ich mať krásne a upravené. Používame značky IBD, Truscada, Enni nail a rôzne iné. S produktmi od týchto značiek vám vieme vyčariť krásnu manikúru, či už uprednostňujete prirodzené nechty, alebo nechty upravené gél - lakom, gélové nechty, japonskú či klasickú manikúru.

manikura miracles studio nitra

Pri hociktorej manikúre vám vieme nechty dozdobiť ozdobami, trblietkami, použiť kombináciu rôznych farieb gélov a podobne. Neustále sledujeme aktuálne trendy, čo je in, a čo sa našim zákazníčkam páči. Okrem toho vám ponúkame aj parafínové zábaly a peeling na ruky.

gelove nechty miracles studio nitragelove nechty miracles studio nitra

gelove nechty miracles studio nitra

Pedikúra

Podľa priania, alebo potreby robíme dva druhy pedikúry: suchú - prístrojovú a na mokro - klasickym spôsobom, alebo vieme aj kombinovať tieto spôsoby. Samozrejmosťou jej aj úprava nechtíkov, lakovanie, alebo aplikácia gél-laku.

Kozmetika a vizáž

Ak potrebujete relax a reset pre vašu pleť, určite vám ho dopraje Majka s Jankou s kvalitnou kozmetikou Living Dimension, Janssen, Inglot - dekoratívna kozmetika, a podobne.

vizazistka miracles studio nitra

vizazistka miracles studio nitravizazistka miracles studio nitra

Naše odborníčky vám poradia, ako sa starať o pleť a líčiť. Doporučia vám, čo je najlepšie pre vašu pleť, či už je to kozmetika s naparovaním, peelingom, alebo iné.

3d mihalnice miracles studio nitra

Samozrejmosťou je u nás úprava obočia, depilácia, vizáž na rôzne príležitosti, lepenie trsov a úžasných 3D mihalnice na denne použitie a v neposlednom rade aj poradenstvo s profesionálnym prístupom.

kozimetika miracles studio nitra

Prístrojové ošetrenia

V našom salóne Miracles Studio Nitra vám ponúkame širokú škálu ošetrení tela aj s prístrojmi. Na svoje si prídu určite aj náročnejšie klientky. Súčasťou našej ponuke je napr. Diamantová dermabrázia na princípe kryštalického a diamantového peelingu. Výsledkom je svieža a hladšia pleť.

salon nitra

Taktiež robíme aj s ultrazvukovou šplachtlou, ktorá veľmi hlboko a šetrne čistí pleť. U nás môžete využiť aj ošetrenia Amicula IPL SHR technológiu tzv. pulzne svetlo, ktoré sa využíva pri pigmentových škvrnách ,fotoepilacii a podobne. Ponúkame aj ošetrenia na báze MABEL, čo je rádiofrekvenčný systém na vypnutie pokožky a neposlednom rade prístrojovú lymfodrenáž.

lymfodrenaz miracles nitra

salon miracles nitra

 

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že sa u nás v Miracles Studio Nitra budete cítiť zázračne!

 

Salón Miracles Studio Nitra

 

Fraňa Mojtu 7, 949 01 Nitra

Tel.: 0910 955 283

E-mail:  info@salonmiracles.sk 

 

Kaderníctvo - Mária Šuňalová: 0910 955 283,

Ivana Matošová: 0905 828 314,

Mária Škadrová: 0905 929 929,

Zuzana Tehlarová: 0904 104 394

Kozmetika - Jana Mincerová: 0908 148 067,

Mária Michalková: 0918 120 625

Prístrojová kozmetika, pedikúra, lymfodrenáž - Linda Iljiniová: 0905 135 959

Manikúra - Katarína Frlíčková: 0907 500 257

www.salonmiracles.sk

Nájdete nás na Facebooku: