Apartmány Fortuna Monika - novootvorené ubytovanie v Ivanke pri Nitre

dátum: 14.07.20-09:01

Hľadáte ubytovanie v okolí Nitry, v ktorom sa môžete ubytovať aj na dlhšiu dobu? Rezervujte si svoju izbu v apartmánoch Fortuna Monika!

Ubytovanie za výhodnú cenu

Chystáte sa na výlet do Nitry, alebo hľadáte ubytovanie pri Nitre na dlhšiu dobu? Novootvorené apartmánové ubytovacie zariadenie Fortuna Monika sa nachádza kúsok od Nitry, v Ivanke pri Nitre. V areáli Fortuna Monika sa nachádzajú apartmány, bar, parkovisko a detské ihrisko.Výhodou je bezplatné parkovanie vo dvore, hneď vedľa apartmánov.

apartmány fortuna monika nitraapartmány fortuna monika nitra

Ubytovanie v našich apartnámoch vám ponúkame za výhodné ceny:

ubytovanie v nitre

Vybavenie apartmánov a ich areál

Apartmány Fortuna Monika sú vybavené malou kuchynskou linkou s riadom a dvojplotenkou, TV a internetovým pripojením. Každý apartmán má vlastný balkón so sedením. Čas ubytovania je od 14:00 a čas uvolnenia apartmánu do 10:00. Neďaleko od nás je reštauračné zariadenie, z ktorého vám vieme zabezpečiť stravu, až na apartmán.

ubytovanie v nitreapartmány nitra

ubytovanie nitraubytovanie v okolo nitry

K dispozícií majú naši zákazníci aj bar. Bar je otvorený od 11:00 do 1:00. Môžete si v ňom posedieť pri dobrej káve, pri čapovanom českom pive ČERNÁ HORA. Zabaviť sa môžete pri elektronických šípkach, výherných automatoch, alebo biliarde! V bare si môžete aj natipovať zápasy v stávkovej kancelárii. Okrem toho naši návštevníci určite ocenia môžnosť rôznych spoznávacích výletov v okolí Nitry.

bar fortuna monika nitrabar fortuna monika nitra

Ubytujte sa aj vy v apartmánoch Fortuna Monika!

Apartmány Fortuna Monika

Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre,
Tel.: 0910 955 103, 0948 621 331
E-mail: fortunamonika.pnacekova@gmail.com

www.apartmanyfortuna.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: