Priemyselné farby H - COLOR Nitra - dynamika, flexibilita, kvalita

dátum: 27.06.22-13:26

Zháňate náter, čo vydrží aj náročné podmienky nepriaznivého počasia či každodenné, namáhavé opotrebovanie vo výrobnej hale alebo v telocvični? Alebo len potrebujete premaľovať niečo doma? Farby všetkých druhov a na všetky povrchy nájdete v H-Color Nitra!

Dynamika, flexibilita a kvalita

Spoločnosť H-COLOR bola založená v roku 2000 a v súčasnej dobe patrí medzi popredných výrobcov náterových látok na Slovensku a v Českej republike. Hlavnou ideou firmy je dynamika, flexibilita a predovšetkým kvalita.

h color nitra

Vlastná výroba

Vysoký dôraz kladieme aj na vlastný výskum a vývoj. O výsledkoch neustáleho zvyšovania kvality svedčí aj celý rad výrobkov, porovnateľných s produktmi svetových výrobcov.

farby nitranátery nitra

Odborné poradenstvo

Náš kvalifikovaný personál vám ochotne pomôže pri výbere farby a poskytne komplexné poradenstvo pri aplikácii a riešení akýchkoľvek problémov spojených s nátermi, rovnako aj v prípade voľby najlepšieho zabezpečenia proti korózii.

na konstrukcie nitra

Dbáme na životné prostredie

V rámci ochrany životného prostredia a trendu vývoja v oblasti náterových látok sa naša spoločnosť snaží o výrobu ekologickejších náterových látok, ktoré však svojou kvalitou vôbec nezaostávajú za ostatnými.

farba na vsetko nitra

Náterové farby všetkých druhov

V H-Color Nitra zoženiete rozličné druhy náterov: syntetické, polyuretanové, epoxidové, silikónové, vodouriediteľné, akrylové, bitumenové, zinkové, alkyduretanové a iné.

epoxidové natery nitra

Na všetky povrchy

Medzi základný výrobný sortiment spoločnosti patria hlavne náterové látky na oceľové konštrukcie, kontajnery a výrobky z ocele, na ktoré máme nespočetné množstvo referencií z celého sveta.

malovanie nitra

Nezaostávame však ani v iných oblastiach, ako sú napríklad náterové systémy na iné kovy, drevo, strešné krytiny a betónové podlahy, použité v mnohých priemyselných prevádzkach po celom Slovensku (Visteon Interiors Slovakia, Hagard Hall, Matador Automotive).
Spoločnosť H-COLOR je tiež držiteľom certifikátu Slovenskej basketbalovej asociácie pre úpravu športových povrchov.

úprava povrchov nitra

Pre praktické a jednoduché použitie v domácnosti máme aj široký výber tzv. farieb na všetko (predovšetkým značiek ako TIKKURILA, HERBOL, JOTUN).

Pre amatérov i špecialistov

Maliarske, natieračské či ochranné pracovné pomôcky si u nás nenájdu len domáci kutili, ale aj špecialisti. Na objednávku vieme dodať aj pracovné odevy, obuv alebo protipožiarny náterOkrem predaja zabezpečujeme aj natieračské práce, predaj digitálnych hrúbkomerov, zaškolenie maliarov, striekačov i výpočet spotreby protipožiarnych náterov.

maliarska farba nitra

 

Priemyselné farby H - COLOR Nitra

 

Novozámocká 36, 949 05 Nitra

 

Tel.č.: 0917272747
E-mail: obchod@h-color.sk

 

www.h-color.sk