6. ročník DeWALT DAY už 21.-22. júna

dátum: 27.02.20-14:30

Srdečne vás pozývame v dňoch 21.-22. júna do predajne RAWTECH železiarstvo na 6. ročník akcie DeWALT DAY. Čaká na vás bohatý program a 20% zľava na všetok tovar.

Ak počas horúcich dní túžite po studenom pocite na koži, stavte na kov! Železiarstvo RAWTECH vás už 21.-22. júna pozýva do areálu Kartel Nitra na DeWALT DAY, kde vás okrem vychladených nápojov schladia aj mrazivo nízke ceny náradia so špeciálnou zľavou.

dewalt day

V rámci programu bude počas dvoch dní dostupná výnimočná ukážka náradia značiek DeWALT a STANLEY. Nebudete sa však iba nečinne prizerať. Na mieste budete môcť absolvovať školiaci program kotviacej techniky FISCHER. Svoje výrobky predstaví aj značka REMS prostredníctvom prezentácie, spojenej aj s bezplatnou kontrolou lisovacieho náradia.

rawtech nitra
Ak ste súťaživý typ, poteší vás tombola o úžasné ceny v hodnote až 950€, do ktorej sa zaradíte za každých 20€ nákupu. Budete tak môcť hrať aj o hlavnú výhru – rádio DeWALT v cene 295,95€.
O všetky vaše chute sa postará agentúra Exclusive Events, ktorá zabezpečí profesionálny catering i krásne hostesky. Vrcholom programu bude exkluzívna POLE DANCE SHOW dvojice Duo Frozen z pole dance štúdia Chiqui. Nezabudnite počas udalosti využiť aj jedinečnú zľavu 20% na všetok tovar!

udalost nitra
Stretneme sa všetci 21.-22. júna v areáli stavebnín Kartel Nitra na Štúrovej 161 v čase od 8.00 do 16.00 hod.

Tešíme sa na vás! 

 

 

www.rawtech.sk

Rawtech je aj na Facebooku!