JaMa Trade Nitra - záhradné domčeky, altánky, rezivo

dátum: 24.05.22-20:10

Súčasťou každej správnej záhrady je záhradný domček. Túžite aj vy po kvalitnom, drevenom domčeku, altánku či pergole? Naša firma JaMa Trade Nitra je tu pre vás. Okrem iného vám ponúkame aj stavebné rezivo a krov na kľúč.

Naša priorita - spokojný zákazník

Naša firma JaMa Trade Nitra ponúka svojim zákazníkom široké spektrum služieb: zabezpečujeme výrobu záhradných domčekov, záhradného nábytku a doplnkov, altánkov a pergolí, súčasne ponúkame montáž krovu na kľúč a dodanie stavebného reziva. Sme orientovaní na zákazníka - reflektujeme vaše požiadavky a našim cieľom je premeniť vaše sny na skutočnosť.

záhradný domček nitra

Dôraz kladieme na kvalitne odvedenú prácu, pretože najlepšou referenciou pre firmu je spokojný zákazník. U nás vám ponúkame otvorený a korektný prístup, výhodnú cenovú ponuku a snahu o uspokojenie aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Záhradné domčeky

V prípade, že máte záhradu a hľadáte najlepší spôsob, ako ju naplno využiť, je pre vás najideálnejším spôsobom záhradný domček. Je vyrobený výlučne z toho najkvalitnejšieho dreva. Vďaka veľkej rozmanitosti sa v prípade malej záhrady nemusíte obávať, že sa vám do nej domček nevojde. Záhradný domček je pre vás ideálnym riešením, ako využiť svoju záhradu, a to aj v prípade, že nie je veľmi priaznivé počasie. Vo vnútri svojho domčeka si môžete usporiadať príjemné chvíle s vašou rodinou alebo priateľmi a navyše je tam dostatok miesta aj pre deti, ktoré sa tam môžu hrať.

záhradný domček nitrazáhradný domček nitra

Vďaka charakteru domčeka sa v ňom budete cítiť ako doma a navyše vaša záhrada nadobudne nový a lepší vzhľad. Ďalšou nespočetnou výhodou sú aj jeho praktické vlastnosti, ktoré sú na nezaplatenie. Domček vám taktiež môže poslúžiť na uskladňovanie rôznych vecí, ako napríklad bicykle alebo rôzne náradie, s ktorými skrášľujete vašu záhradu. My v JaMa Trade vám vyrobíme záhradný domček presne podľa vašich predstáv.

záhradný domček nitra

Záhradný nábytok a doplnky

Chvíle odpočinku vo vašej záhrade budú vďaka záhradnému nábytku ešte príjemnejšie. Doprajte si pohodové posedenie v hrejivých lúčoch slniečka aj vďaka krásnemu a praktickému záhradnému nábytku, ktorý vám vyrobíme na mieru.

záhradný nábytok nitra

Aj malé drobnosti majú svoje čaro a ich správne umiestnenie dodá každej záhrade alebo terase zaujímavý vzhľad. Doplnky majú popri dekoratívnom, aj funkčný charakter, napríklad drevená studňa vhodne zakryje nevzhľadnú betónovú plochu. Radi poradíme a nájdeme s vami najvhodnejšie riešenie.

záhradné doplnky nitrazáhradné doplnky nitra

Altánky a pergoly

Využite potenciál vašej záhrady osadením záhradného altánku. Ak radi trávite čas na čerstvom vzduchu - na vašom pozemku, v sade alebo sa venujete záhradkarským prácam na vašej záhradke, máme pre Vás skvelú ponuku. V tieni záhradného altánku si môžete vychytnávať kúzlo a plody vašej záhradkárskej činnosti alebo si len tak odpočinúť a relaxovať po celodennej práci, či už v kruhu blízkych alebo osamote.

pergola nitra

Altánok v záhrade vám dovolí objaviť ďalší rozmer rodinných a spoločenských podujatí. Priatelia a známi sa budú určite radi vracať, nakoľko príjemné chvíle neopakovateľnej pohody a posedenia na čerstvom vzduchu sa nedajú nikdy doceniť. Nakoniec zistíte sami, koľko radosti môže dať človeku čítanie knižky v letných dňoch medzi vôňou ovocia a kvetín vo vašej záhradke. Altánky a pergoly od nás budú pre vás vhodným riešením, neváhajte nás kontaktovať kvôli vypracovaniu cenovej ponuky.

Krovy na mieru a stavebné rezivo

Ako si ušetríte peniaze, čas i starosti pri stavbe krovu? Jednoducho. Radi pre vás vyrobíme, dodáme a zmontujeme krov podľa vašich potrieb. Našim cieľom je maximálne odbremeniť zákazníka od stresov a problémov, preto sa sústredíme na kompletnú dodávku materiálu. Veľa našich spokojných zákazníkov oceňuje hlavne dodržiavanie termínov a profesionálny prístup. Vieme, že len dôkladne a odborne zrealizovaná strecha spoľahlivo slúži aj niekoľko desiatok rokov.

strecha na kľúč nitrakrov na kľúč nitra

Hľadáte drevo na krov alebo stavebné rezivo na mieru vášho domu? Vyrobíme rôzne druhy a rozmery stavebného reziva podľa vášho projektu a vašich predstáv. Kontaktujte nás.

krov nitrarezivo nitra

Referencie

My nechávame našu prácu hovoriť za nás. Našou určujúcou mierou je množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Sme si vedomí toho, že kvalitne odvedená práca je tou najlepšou referenciou. Staňte sa aj vy naším ďalším spokojným zákazníkom.

krov nitrAstrecha nitra

krov nitrakrov na mieru nitra

 

JaMa Trade Nitra - záhradné domčeky, altánky, pergoly, rezivo, krov na kľúč

Lukov Dvor 72, 949 01 Nitra

 

Tel.: 037/6423 670

E-mail: obchod@jamatrade.sk

 

www.jamatrade.sk

Nájdete nás aj na facebooku!