Galéria Mlyny v siedmom nebi aj vďaka Exclusive events

dátum: 02.04.20-20:09

Nákupné centrum Galéria Mlyny bolo miestom, kde sa plnil veľký romantický sen. Aj vďaka svadobnej a eventovej agentúre Exclusive events sa predstavy zhmotnili do reality.

V sobotu, dňa 19.3.2016 nákupné centrum Galéria Mlyny Nitra bolo v siedmom nebi. A to doslova. Natáčal sa tam totiž prvý tohtoročný diel relácie Tv Joj V siedmom nebi.
Mladý muž totiž svoju priateľku, ktorá bola dlhý čas v kóme chcel prekvapiť svadobným obradom. V minulých dieloch sa ich príbeh už objavil, vtedy sa natáčali a zrealizovali ich zásnuby, ktoré naopak naplánovala ona. Teraz sa karta obrátila a produkcia relácie V siedmom nebi mu pomohla uskutočniť ich svadobný deň.

exclusive events nitra

Na pomoc si vybrala a oslovila nitriansku svadobnú a eventovú agentúru Exclusive events. ‘’Veľmi sa tešíme spolupráci na tomto projekte,’’ vraví majiteľka agentúry pani Lucia Šišovská Karaková. ''Keď nám zavolali z produkcie tejto relácie ani sekundu sme nezaváhali, páčila sa nám myšlienka a príbeh a takisto, že budeme mať nové skúsenosti,’’ pokračuje jej kolegyňa Michaela Felixová.
Produkcia relácie spoločne s agentúrou teda dopomohli k splneniu sna. Čo sa výzdoby týka, jednalo sa hlavne o dekorovanie priestorov pódia v Mlynoch, kde si mladomanželia povedali svoje áno pred zrakmi nielen kamier ale aj zvedavých nakupujúcich.
Ešte v piatok, deň pred nakrúcaním, nikto netušil čo sa v Mlynoch bude nasledujúci deň konať, na prízemí všetci mohli obdivovať len krásnu veľkonočnú výzdobu. Dekoratérky z Exclusive events sa mohli vrhnúť na výzdobu až neskoro večer, po oficiálnych otváracich hodinách. Do neskorých nočných hodín pripravovali dekorácie. Najdôležitejšou súčasťou výzdoby bola slavobrána s kvetmi, pod ktorou mali byť mladomanželia oddaní matrikárom. Agentúra Exclusive events sa postarala ešte o aranžmány s kvetmi, rôzne doplnky a výzdobu krásneho svadobného auta, ktoré bolo pripravené na symbolické odvezenie mladomanželov na svadobný obrad.

exclusive events nitra exclusive events

Nasledujúci deň, v sobotu, nič netušiacu nevestu pozval ženích na kávu o poschodie vyššie, tak aby nič z výzdoby nevidela, zatiaľ čo štáb z produkcie a kameramani boli pripravení na správny moment.
Krátko po 15:00 všetko vypuklo naostro. Moderátor relácie Vilo Rozboril spolu s tanečníkmi Laciho Strika sa už však pár hodín predtým schádzali v Mlynoch, a ľudia sa začali zaujímať čo sa bude diať - svadobná výzdoba im napovedala, že sa bude jednať o svadbu a moderátor relácie o tom, že to je relácia V siedmom nebi, ale väčšina ľudí nevedela žiadne detaily. Vśetci preto nedočkavo čakali na nevestu, ktorá sa napokon už prezlečená do svadobných šiat zjavila na chodbe za potlesku ľudí. Spolu so ženíchom sa presunuli do svadobného auta a presunuli sa za doprovodu tanečníkov a hudby k miestu obradu a povedali si svoje vytúžené áno.
Keď si plánujete aj vy povedať áno a nemusí to byť zrovna pred kamerami a stovkami okoloidúcich ľudí, ale chcete aby vaša svadba a hlavne výzdoba bola ako v siedmom nebi, oslovte aj vy mladú a kreatívnu agentúru Exclusive events, ktorá vám rada pomôže v realizácii vašej vysnívanej svadby.

exclusive events

Ak chcete o agentúre vedieť viac kliknite si www.exclusiveevents.sk alebo ich konktaktujte priamo ne email events.lucia@gmail.com, telefonicky na 0948 90 60 55.
Ak ste neboli v deň nakrúcania svadby v Mlynoch a chcete vidieť dojímavý príbeh a takisto prácu nitrianskej agentúry, pozrite si TV Joj a prvý diel relácie V siedmom nebi dňa 30.3.2016.