Stavebniny marand - špičkové produkty pre Vašu stavbu!

dátum: 25.01.22-23:24

V našich stavebninách kladieme maximálny dôraz na to, aby sa naši obchodní partneri a vy, naši zákazníci, na nás mohli kedykoľvek spoľahnúť!

Firma marand sa od roku 2007 venuje najmä predaju stavebných materiálov a projektovaniu nízkoenergetických rodinných domov s cieľom poskytovať maximálnu kvalitu a efektívnosť za rozumnú cenu!
Okrem toho sme pre Vás spustili vlastný e-shop zameraný na tehly www.predajtehly.sk a e-shop zameraný na stavebnú chémiu zn.Sika www.sika-shop.sk.

Marand Nitra

Stavebniny marand

U nás si máte možnosť zakúpiť stavebné materiály od kvalitných výrobcov. V ponuke sú:

stavebniny marand

Otváracie hodiny

Počas letnej prevádzky Vás s radosťou obslúžime pondelok až piatok v čase od 7:00 do 16:00 a v sobotu od 7:30 do 11:00.
Počas zimnej prevádzky máme otvorené v pondelok až piatok, od 7:00 do 15:30 hod..

marand, s.r.o.

Levická 7, 949 01 Nitra

info@marand.sk

+ 421 918 414 670

www.marand.sk

 


Projektovanie rodinných domov, stavebný dozor

Kvalitný projekt može ušetriť značné finančné prostriedky investora pri samotnej realizácii stavby, ktoré ďaleko prevyšujú cenu projektových prác. V prípade katalógových projektov je prirodzene cena ďaleko nižšia, keďže ide o opakovaný predaj typového projektu, ktorý si môže zakúpiť naozaj každý. Je tu však potrebné uvedomiť si, že spomínané poradenské služby, osadenie stavby na pozemku (tzv. situácia), prispôsobenie projektu svahovitosti terénu a svetovým stranám, zmeny v projekte a domové prípojky nie sú zarátané v cene katalógového projektu.

Radi vám poskytneme tieto služby:

marand, s.r.o.

marand@marand.sk

+ 421 907 543 210