Autoservis Bárta Nitra - profesionálny servis osobných vozidiel

dátum: 19.01.21-08:57

Hľadáte autoservis, ktorý Vám ponúkne všetky motoristické služby na jednom mieste? Autoservis Bárta Nitra má dlhoročnú tradíciu a neoceniteľné skúsenosti v automobilovom priemysle.

Profesionálny autoservis osobných vozidiel

V autoservise Bárta Nitra sme známi vďaka našej dlhoročnej tradícií a neoceniteľnými skúsenosťami v automobilovom priemysle. Naša firma ponúka servis všetkým typom osobných áut, a tak isto je dodávateľom značkových a overených náhradných dielov a doplnkov. Disponujeme značkovou 3D geometriou, zabezpečujeme rôzne auto opravy, plneníme a čistíme klimatizácie, vykonávame karosárske práce a profesionálnu diagnostiku vozidiel a mnoho iných služieb. V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať.

autoservis barta nitra

Kvalitné a spoľahlivé služby

Kladieme dôraz na kvalitu a spoľahlivosť služieb. Pravidelne inovujeme vybavenie servisu a školíme zamestnancov, aby sme boli schopní neustále ponúkať prvotriedne služby. Za naše pôsobenie sme už opravili niekoľko tisíc áut. Ponúkame profesionálnu a kompletnú starostlivosť pre vozidlá všetkých značiek. Dlhoročné neoceniteľné skúsenosti a prax nám dávajú predpoklad, že pomôžeme aj vám.

autoservis barta nitra

Naše služby sú zamerané na všetky osobné a nákladné automobily do 3,5t zahŕňajú:

autoservis barta nitraautoservis barta nitra

autoservis barta nitraautoservis barta nitra

Nechajte svoje starosti s autom vyriešiť nás!

Autoservis Bárta Nitra

Vašinova 35, 949 01 Nitra
Tel: 0905 573 874
E-mail: Barta.Autoservis@gmail.com

www.opravauto.eu
Nájdete nás aj na Facebooku: