PROMA nábytok Nitra - originálny nábytok u Vás doma

dátum: 04.06.20-15:28

Chcete dať svojej domácnosti novú tvár? Nudí Vás tradičný katalógový nábytok? Spoločnosť PROMA Nitra Vás ponúka svoje služby v oblasti výroby nábytku na mieru, vstavaných skríň a originálnych kuchýň. Proma nábytok Nitra - raj u Vás doma.

Výroba kuchýň a kuchynského nábytku

Naša spoločnosť PROMA nábytok, sídliaca v Nitre, sa primárne zaoberá výrobou kuchýň a kuchynského nábytku, avšak naším významným artiklom je výroba bytového nábytku na mieru. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb.

Nábytok na mieru aj pre Váš domov

Hľadáte nábytok pre Váš nový domov alebo chcete vdýchnuť starému bytu nový život? Naša firma PROMA nábytok Nitra Vám na mieru vyrobí originálny nábytok podľa Vašich predstáv. Kvalitu našich produktov, nábytku a kuchýň neustále kontrolujeme, sledujeme vývoj na trhu materiálov a všetky kvalitné novinky aplikujeme do našich výrobkov.

proma nabytok nitraproma nabytok nitra

proma nabytok nitra

Do nášho výrobného programu patria:

Profesionálne služby

Nábytok na mieru, ktorý našim zákazníkom ponúkame, svojou vysokou kvalitou a variabilitou možností prevedení a dekorov uspokojí všetky požiadavky i tých najnáročnejších zákazníkov. Výsledkom našej práce je vždy jedinečný originál - kombinácia predstáv zákazníka a skúseností architekta. Poskytneme vám aj poradenské služby a grafický návrh Vášho nového nábytku zdarma.

Otváracie hodiny

Či už zariaďujete dom, byt, kanceláriu, či iný priestor, vyrobíme Vám na mieru nábytok podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Veríme, že si z našej ponuky bytového, kancelárskeho či kuchynského nábytku vyberiete, a tešíme sa na Vašu návštevu v našej predajni. Sme tu pre Vás: Po. - Pia.: 8:00 - 16:30.

 

PROMA nábytok Nitra - výroba nábytku na mieru

Novozámocká 102, 949 05 Nitra-Krškany

Tel.: 037/651 22 12

E-mail: proma@stonline.sk

www.promanabytok.sk

Nájdete nás aj na facebooku: