Eurožalúzie Nitra - skvelá ponuka exteriérových žalúzií

dátum: 20.05.22-08:03

Už 20 rokov uspokojuje želania svojich zákazníkov v oblasti výroby, predaja a montáže tieniacej techniky. Na Slovensku patrí medzi top 10 firiem zaoberajúcich sa týmto druhom činnosti. Firma Eurožalúzie Nitra je zárukou kvality, spokojnosti a dobrej ceny.

Exteriérové žalúzie

Naša firma Eurožalúzie Nitra pôsobí na Cabajskej ulici č. 25. Počas 18-ročnej existencie sme prešli dynamickým rozvojom, rozšírením ponuky produktov a služieb a zmodernizovaním výroby. Na mieru vyrábame a montujeme rozsiahlu škálu tieniacej techniky. Žalúzie z našej produkcie slúžia k spokojnosti v niekoľko desaťtisíc domácnostiach i firmách. To je dôkazom toho, že vieme a chceme realizovať ich požiadavky a potreby.

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzieEurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzieEurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Tieniaca technika založená na kvalite

Sortiment našich produktov je veľmi široký. Ponúkame tieniacu techniku od najjednoduchších žalúzií pre jednotlivca až po komplexné riešenia zatienenia firemných budov. V rámci exteriérových žalúzií ponúkame 3 typy:

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie     Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie     Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Výroba len z kvalitných materiálov

Na výrobu žalúzií sú používané kvalitné povrchovo upravené oceľové a hliníkové profily a textilné komponenty - rebríčky, vyťahovacie pásky odolávajúcou atmosferickým vplyvom a UV žiareniu.

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Pre maximálnu spokojnosť zákazníkov firma Eurožalúzie Nitra neustále inovuje ponuku svojich produktov a služieb. A naša ponuka ide ďalej - všetkým majiteľom žalúzií bez ohľadu na to, u koho ich zakúpili, vykonáme akékoľvek potrebné pozáručné opravy. Neváhajte a navštívte nášu firmu. Sme tu pre Vás!

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

 

Nie sme malicherní, náš cieľ je Vaša spokojnosť.

Eurožalúzie Nitra

Cabajská 25, Nitra 949 01
Tel.: 0918/534 349
E-mail: eurozaluzie@eurozaluzie.sk

www.eurozaluzie.sk
Nájdete nás aj na Facebooku: