Ski Centrum Bačova Roveň

dátum: 27.09.22-15:23

Užite si kúzlo pravej zimy u nás. Ski Centrum Bačova Roveň Vás pozýva na prvotriednu lyžovačku v krásnom prostredí so skvelými službami. Nájdete u nás 3 vleky, 3 zjazdovky rôznej náročnosti vhodné aj pre deti. Každý piatok si u nás môžete užiť aj nočné lyžovanie. Kvalitné služby, výborné podmienky na lyžovanie Vás čakajú práve u nás.

Ski Centrum Bačova Roveň

Lyžiarske stredisko Bačova Roveň sa nachádza v Nízkych Tatrách v obci Vyšná Boca v bezprostrednej blízkosti Hotela**Barbora. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 1000 m n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 1360 m n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 360 metrov. V stredisku sa nachádzajú zjazdové trate s celkovou dĺžkou 1,96 km, 3 vleky s dĺžkami 900, 900, 160 metrov (detský vlek) s prepravnou kapacitou 1 800 osôb za hodinu. Pre zníženie čakacej doby sme v roku 2008 zaviedli turnikety s bezkontaktovými skipasmi.

Ski Centrum Bačova RoveňSki Centrum Bačova Roveň

Ski Centrum Bačova Roveň - prvotriedne zjazdovky

Lyžovačku pre každého zabezpečia 3 svahy s lyžiarskymi traťami so všetkými stupňami obtiažnosti:

Lyžiarske trate sú denne upravované a podľa potreby umelo dosnežované zasnežovacím systémom. Každý piatok a sobotu, resp. v prípade záujmu aj v iné dni Ski centrum prevádzkuje nočné lyžovanie na hlavnej zjazdovke. K dispozícii je aj lyžiarska škola a škôlka, ktorá sa nachádzajú v areáli strediska.

Ski Centrum Bačova RoveňSki Centrum Bačova Roveň

Ski Centrum Bačova Roveň - služby

Pre spríjemnenie lyžovačky je k dispozícii Ski bufet priamo na svahu s rýchlym občerstvením a ponukou teplých i studených nápojov. Na recepcii hotela si môžu návštevníci objednať inštruktora lyžovania aj lyžiarsku výstroj. Stredisko má zabezpečenú zdravotnú službu.

Ski Centrum Bačova RoveňSki Centrum Bačova Roveň

Ski Centrum Bačova Roveň - centrum športu

V Ski centre Bačova roveň*** sa uskutočňujú medzinárodné preteky Európsky pohár UNI FIS v slalome mužov a žien a Slovenský pohár Masters v zjazdovom lyžovaní.

Ski Centrum Bačova Roveň

Ski Centrum Bačova Roveň - otváracia doba

Sme tu pre Vás od pondelka do nedele v čase od 9:00 do 16:00.

Ski Centrum Bačova Roveň

Tel.: 044/ 5209 020, 0918 777 279

E-mail: hbarbora@hotelbarbora.sk

www.hotelbarbora.sk/sk/ski-centrum-bacova-roven

Nájdete nás aj na facebooku: