Masáže Henrieta: Indická masáž hlavy

dátum: 19.08.22-16:47

Indická masáž hlavy je staroveká ajurvédska technika, ktorá harmonizuje telo i dušu. Zameriava sa na hlavu, vlasy, krk, plecia a ramená. Pomocou tejto masáže dochádza k uvoľneniu napätia a stresu, ktorému sme neustále vystavovaní. Pomáha uvoľniť svalstvo krku, ramien a uvoľňuje kožu a podkožie hlavy.

Pri indickej masáži sa nepoužívajú žiadne masážne oleje a môže sa robiť aj cez oblečenie.

indická masáž hlavy masáže henrieta nitra

Indická masáž vznikla už pred 4000 rokmi. Indickým deťom sa robieva už od narodenia, aby boli zdravé. Vo veku od 3 do 6 rokov ich masírujú raz alebo dva razy týždenne a po dovŕšení 6 rokov sa už priúčajú, ako treba pravidelne robiť masáž ostatným členom rodiny.

Masírovaním pliec, ramien, hlavy a vlasov sa pozitívne rozprúdia emócie, zlepšuje sa kvalita vlasov, uvoľňujú sa stuhnuté ramená a bolesti hlavy. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia. Masírujú sa ramená, krk a aj chrbát so zameraním na temeno hlavy a tvárovej časti. Dĺžka trvania indickej masáže hlavy je 25 až 35 minút, podľa hustoty vlasov. Je vhodná aj pre deti!

Indická masáž hlavy sa robí v rovnomernom rytme, nepritláča sa priveľmi, aby sa rozptýlili blokády a uvoľnilo sa nepríjemne nahromadené napätie. Neúčinkuje však iba na telesnej úrovni; ovplyvňuje aj emocionálny stav, lebo upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Masážou kože na hlave sa stimuluje prítok krvi do vlasových folikulov, čím sa zlepšuje ich zásobovanie živinami, ktoré sú potrebné na rast zdravých vlasov.

Priaznivé účinky indickej masáže hlavy:

Indickú masáž hlavy môžete absolvovať aj u nás: Masáže Henrieta Nitra! Objednávať sa môžete na telefónnom čísle 0905 413 712.

Cenník

Cena za 30 minút je 14 €. 

A máme pre Vás aj NOVINKU: Thajskú masáž! Tešíme sa na Vás!

Masáže Henrieta Nitra

Ďalšie ponúkané masáže

Okrem Indickej masáže hlavy máme pre vás pripravené aj nasledujúce druhy masáže:

V našej ponuke nájdete aj klasickú masáž (celého tela), športovú masáž, relaxačnú masáž, reflexnú masáž a aj masáž detí.

 

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ masáže vyrieši práve váš problém? Zavolajte na 0905 413 712 a my vám poradíme a odporúčime vhodný druh masáže. Tak neváhajte a doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta v Nitre.
 

Masáže Henrieta Nitra - indická masáž hlavy

Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie),

949 01 Nitra

 Kontaktná osoba: Henrieta Michálková

Tel. 0905 413 712

Nájdete nás aj na Facebooku:

 Naše referencie na facebooku.

Ďalšie referencie od našich spokojných zákazníkov nájdete tu.