Bytový a metrový textil Róza Nitra - látky a doplnky pre každé využitie

dátum: 27.05.20-04:40

Hľadáte vhodný bytový textil a doplnky na spanie, ktoré budú plne lahodiť Vašim predstavám? Bytový a metrový textil Róza Nitra Vám ponúka široký sortiment bytového a metrového textilu s cieľom vyhovieť každej Vašej požiadavke.

Bytový a metrový textil od slovenských výrobcov

Naša firma sa od roku 1995 špecializuje na predaj bytového textilu a doplnkov na spanie konečnému zákazníkovi, pričom veľká časť sortimentu pochádza od slovenských výrobcov. Naše bohaté skúsenosti nám umožňujú vyhovieť každej Vašej požiadavke, a tak naplno zrealizovať Vaše predstavy.

Bytový a metrový textil Róza Nitra - široký sortiment textilu

Prídte si vybrať zo širokej škály materiálov, kde Vám školený personál ochotne poradí s výberom a starostlivosťou o Vami vybraný materiál. V rámci bytového a metrového textilu Vám Bytový a metrový textil Róza Nitra ponúka rozsiahly sortiment, ako napr.:

bytovy texil roza nitra bytovy texil roza nitra

Doplnky na spanie

K doplnkom na spanie neoddeliteľne patria vankúše a paplóny, ktoré Vám prinášame od značky SCANquilt. Sú príjemné na dotyk, bezprašné, nespôsobujú ani nezhoršujú alergiu, a tým sa stávajú vhodnými pre všetkých. V rámci doplnkov na spanie Vám Bytový textil Róza Nitra ponúka široký sortiment, ako napr.:

bytovy a metrovy texil roza nitra bytovy a metrovy texil roza nitra

Veľkonočné obrusy

K Veľkonočnej výzdobe neodmysliteľne patria taktiež krásne obrúsky, ktoré dominujú slávnostne prichystaným stolom. Pripravte sa na návštevu koledníkov a vyberte si u nás obrúsok, ktorý skvele zapadne do Vášho slavnostě ozdobeného domu alebo bytu.

bytovy a metrovy texil roza nitrabytovy a metrovy texil roza nitra

bytovy a metrovy texil roza nitrabytovy a metrovy texil roza nitra

Bytový a metrový textil Róza Nitra

 

Coboriho 1 (prízemie OD Polygon), 949 01 Nitra

Tel.č.: 037/ 652 36 53

E-mail: silviakurisova@gmail.com